Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam uživala u prvom, odličnom i veoma kvalitetnom meču, u Novakovoj predstavi za široke narodne mase koje su došle da ga bodre. Kakav osećaj… vazduh trepti ko da nebo gori.
    Hvala mu za ovo, jer da nije njegove požrtvovanosti, letova sa kraja na kraj sveta, ljubavi prema ovom grbu i dresu, ja bih, a verujem i hiljade danas u Areni, ostali uskraćeni za ovaj doživljaj koji ne može nikoga da ostavi ravnodušnim.
    Hvala masjtore, zdrav i živ nam bio sto godina! Za 10-tu pobedu u DC ove godine (nažalost nedovoljno kao one 2010.) i za 24. u nizu, koja će mnogo značiti u onom nastavku sledeće sezone. Obaramo nove rekorde!

    O drugom meču nemam mnogo da kažem, osim što mi je veoma žao da je teniser koji je trebalo da odluči o tituli prilično ponižen, jer se Rade na momente prosto sprdao sa njim na terenu. Delovala je sporo ta njegova igra, mlaki udarci, po sredini, bez ideje i plana, a sa druge strane jako nestrpljiv da što pre reši situaciju. Za 23 godine ima samo 17 ATP mečava, jako loše za te već ozbiljne sportske godine.

    Nije mi jasna ona Jankova podrška, Duciju doduše, ako je tražio sve te novce, a eto i “pripremao” ga je po Novakovim rečima dobra 2-3 sata…. Ko ovde koga, s oproštenjem, ne znam, a naravno da bih volela da znam. Sve očekujem nešto u tom pravcu, da neko nešto kaže, ali samo se rumori. Čujem danas da je Novak hteo da igra umesto Nenada? A čujem i da je i ovaj imao suzne oči večeras kada su primali orednje?

    I raspršiše se lepi snovi moji... kako sam se nadala, loše sam se udala.

    No, ipak ispada da sam uživala u Novakovoj igri i društvu, čak dva puta u tri dana, u Miljanovoj ličnoj sreći i radosti i činjenici da sam upoznala gospodina Nikolu Pilića.

    068.jpg 009.jpg 017.jpg018.jpg 032.jpg 043.jpg 049.jpg
    Last edited by miloolja; 17-11-13, 22:08.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      A rece covjek da je Janko sve vrijeme sa Lajovicem bio
      Mogao si i ti biti sa njim, ne vidim razliku. Nadam se samo da ga Novak više nikada neće pogledati u životu, a vidim da mu je muka i sjediti u njegovoj blizini.

      @Olja Što se tiče parova dobro si čula. Pilić namirisao pite i kolače

      Comment


      • Janko se ni za dva naredna zivota nece saprati sto je trazio da bude placen za svoj posao

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ne mogu da verujem koliki je kreten ovaj Berdih, ja mu najiskrenije zelim sve najgore u karijeri
          Koji retard majko mila. Da nedodje do zabune mislim na obrisani twit Berdiha
          Last edited by AIRBORNE; 17-11-13, 22:17.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Koji retard majko mila. Da nedodje do zabune mislim na obrisani twit Berdiha
            A sa druge strane pise tako snishodljive twitove Rafi/o njemu,totalni izostanak samopostovanja.
            Nije mi mrzak njegov tenis, naprotiv, ali izgleda da je bas tezak ljigavac i kompleksas.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Imam pitanje za Shminku, kao iskusnog sudiju.

              Situacija je bila sledeća. Linijski sudija, plavuša, imala vezanu kosu u rep i držala osnovnu liniju, prva sa vaše leve strane (mislim da je tako prenos išao)... znači ona u stolici, dva puta napravila grešku na Novakovu štetu i treći put od frke valjda (bogami kako je pogledao, ne bila joj u koži tada), ćutala, a bio je Novakao aut (ispravio je Molina)... srećom Novak bio sa druge strane mreže.. i sad.. na prvoj pauzi menjala se sa linijskim prvim sa njene desne strane, onim što stoji i gleda osnovnu spoljnu liniju. To još nisam videla nikada, petpostavljam da je dozvoljeno, ako si razumeo šta sam htela.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Evo i B92 razglaba o dublu ... A ko je Aleksa Gutović?

                Http://www.b92.net/sport/teme/gutovi...&nav_id=778634

                Comment


                • Zamjenio ih je Molina...moze to on uraditi svojevoljno...kao i na zahtjev igraca...moze promjeniti i komplet ekipu ako igraci to traze

                  Pogotovo su u DCu stroga pravila, pa druga ekipa sudija mora biti odmah do terena da se moze uletiti ako zatreba

                  skontao sam ja na TVu da to isareti sudiji...nisu prikazali samu promjenu
                  Last edited by shminka; 17-11-13, 22:48.

                  Comment


                  • Nemam obicaj da govorim lose o bilo kom teniseru ali ovaj tvit je pegla :

                    Tomáš Berdych ‏@tomasberdych 13m

                    Why I deleted?I wanted to dance with Djoky tonight...I am #sad he is not here!?!

                    Istinski mu zelim sve najgore u karijeri.

                    Comment


                    • Slavi Tomas ocigledno

                      kakav lik

                      Comment


                      • najgore djubre koje postoji
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pustite covjeka, napio se Sharda sada ganja priliku
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bilo kako bilo zatvorena je stranica i prica da cemo biti sampioni po drugi put.
                            Verovatno vise nikada necemo salataru drzati u rukama kao pobednici. Ako nista ovo sva dogadjanja "iza kulisa"
                            ce prouzrokovati sledece:

                            1. Zimonjic - penzija,svakako su mu deca taman tog uzrasta da moraju biti cesto sa roditeljima.
                            2. Viktor - rebus,mozda mu ova pauza pomogne u odluci vredili se boriti i ponovo krenuti od nule al` sada sa ogromnim iskustvom i poznavanju sopstvenih gresaka.
                            3. Novak - cisto srce i podignuto celo,moze komotno da se posveti samo sebi,svojoj karijeri,svojim parama,svojim ambicijama,zeljama cime god on zeli.Nemam apsolutno ni jednu jedinu zamerku ako mu se sledece sezone bilo ko iz TSS javi sa pitanjem da li ce igrati za SRBIJU,da ga lepo zatera u p.m.
                            Samo zelim da ga zdravlje sluzi i da ima sto manje problema u nastojanju da ostvari dubok trag u svetskom tenisu.
                            4. Janko - kako si mogao,kako si mogao da stavis sebe ispred svih,kako si mogao da pomislis da si ti bitniji od bilo kojeg clana ekipe. Kako si mogao pred tako vazne meceve uopste razmisljati o parama ???????????
                            5. Ostali - bili su,bili su deo ekipe koja je imala svetle momente i to ce pamtiti do kraja zivota,bili su sudionici svega pa mogu svojim unucima pricati kako je nekada Srbija (zajedno) igrala dobar tenis.

                            Eto !
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by Maja View Post
                              Pa Jelena je rekla u jednom sjajnom intervjuu da su 3 najveća talenta koja je trenirala monika, novak i goran ivanišević. Svi ovi ostali im sigurno nisu bili ni blizu.

                              A novak je definitivno imao sreće da su ga rodili roditelji koji su i sami bili sportisti i da nije postao teniser ko zna, možda bi bio isto toliko uspešan i u skijanju ili nekom drugom sportu?
                              Goran nije ta klasa.

                              A za ovakvog Novaka su najvazniji:

                              1.
                              Tata i mama, vjerovatno prvo mama.

                              2.
                              Jelena.

                              3.
                              Tata.

                              4.
                              Svi ostali.

                              Bez Jelene bih rekao da se radi o slucajnosti sa njom se radi o necemu organizovanome.

                              Comment


                              • Posto znam da je Visko bas veliki drugar sa T(St)ipsom,bas me zanima kako ce na dalje prenositi njegove meceve i kako ce ga spominjati onako u pricama,da li i kao do sada euforicno ili ...
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X