Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=dacha-czv link=topic=2730.msg158684#msg158684 date=1282571201]
    a mozda i simon bude igrao &%@5w8&*
    [/quote]Kao sto sam ja vec rekao,SVE JE MOGUCE! $#^%RT Ali ne verujem...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=dacha-czv link=topic=1286.msg159114#msg159114 date=1282663727]
      Potpredsednik ITF Huan Margets precizirao je da će Dejvis kup biti u rangu turnira iz Masters serije. Drugim rečima, teniseri koji cele godine učestvuju u Svetskoj grupi ovog ekipnog takmičenja moći će da računaju na onoliko ATP poena, koliko bi dobili adekvatno pobedama na jednom Masters turniru.
      (%fsd%&j ni meni nije najjasnije
      [/quote]Meni jeste nesto otprilike,ali zbunjujuce je stvarno
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Svi igraci su obavezni, normalno ako im to ranking dozvoljava, da igraju 4 GS, 8 turnira serije 1000 i 4 turnira iz serije 500, od kojih jedan mora da bude posle USO. Ako su ovo ispunili za ranking se jos racuna i 2 najbolja turnira iz serije 250 i to je ukupno 18 turnira.
        DC se racuna kao turnir iz serije 500, sto znaci da igrac moze da odigra 3 turnira iz serije 500 plus DC i ispunio je obavezu. Normalno, to vazi iskljucivo ako se takmici u svetskoj grupi DC, onda DC moze da zameni turnir iz serije 500, inace igrac dobija zero pointer, tj. 0 poena, koji ce da stoje narednih godinu dana.

        Poeni su ovi:

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          ok.....hvala Bojana (*#^R^
          Shànghǎi 2005

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Đoković: Imam snage za Srbiju

            Ja idem prvog dana, ali necu stici na pocetak, zbog posla (&$E#
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Bice tesko Novaku sa Berdyhom.Realno ocekujem da bude 3-2 za nas.Djokovic i Tipsarevic/Troicki mogu da pobede Stepaneka dubl imamo dobar i tu ocekujem bod.Sada Tipsa/Viktor nemogu da pobede Berdyha(mozda mogu ko zna) a Djokovic je bolji ali opet umoran. &%@5w8&*
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                bio sam u Areni i porotiv Australije i Amerike, a za ovo se nisam uspio organizovati /SR&]..jel postoji mogucnost da se igra eventualno finale u Areni, zavisno od protivnika..? ma naravno da Tip moze dobiti Berdycha, ako moze Roddicka pred punim tribinama Amerikanaca moze i Berdycha pred svojom publikom sigurno...zna se kako igra velike meceve, prije ce njega pobjediti nego eventualno Hajeka.. h5g6k8

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Ne znam u kom sastavu su dosli,ali Cesi imaju dobar i dubl, a nama ZIki nesto igra losije u poslednje vreme +-*^%*
                  A za ostalo se slazem, Tipsarevic/Troicki bi trebali da dobiju Stepaneka, kao i Djokovic i normalno pitanje je koliko ce Djokovic stici da se odmori.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=TeKKe link=topic=1286.msg169043#msg169043 date=1284576385]
                    bio sam u Areni i porotiv Australije i Amerike, a za ovo se nisam uspio organizovati /SR&]..jel postoji mogucnost da se igra eventualno finale u Areni, zavisno od protivnika..? ma naravno da Tip moze dobiti Berdycha, ako moze Roddicka pred punim tribinama Amerikanaca moze i Berdycha pred svojom publikom sigurno...zna se kako igra velike meceve, prije ce njega pobjediti nego eventualno Hajeka.. h5g6k8
                    [/quote]

                    Ako sam dobro sad videla, protiv Francuza kod kuce,a ako Argentinci pobede onda bismo isli kod njih.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ja mislim da ce dubl ciniti verovatno Berdyh i Dlouhy a on je sa onim Paesom 3 na Doubles Team Rankings-u.
                      Tako da ce biti tesko.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Janko je CAR,gledao sam u susret DC-u na RTS-u i tamo pricaju sa Jankom,Viktorom i Zikijem u svlacionici.I Viktoru niko ne smije da dira torbu,nesto kao Rafi bocice,a Janko kaze da nema rituale,ali zna da ga iznervira djecak koji daje loptice,ako mu je antipatican,ako mu se ucini da ih ne daje kako treba ili da ih baca u stranu,ne uzima vise od njega u tom mecu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=Vladan link=topic=1286.msg169051#msg169051 date=1284578239]
                          Janko je CAR,gledao sam u susret DC-u na RTS-u i tamo pricaju sa Jankom,Viktorom i Zikijem u svlacionici.I Viktoru niko ne smije da dira torbu,nesto kao Rafi bocice,a Janko kaze da nema rituale,ali zna da ga iznervira djecak koji daje loptice,ako mu je antipatican,ako mu se ucini da ih ne daje kako treba ili da ih baca u stranu,ne uzima vise od njega u tom mecu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                          [/quote]

                          Za ovakvo nešto još nisam čuo u tenisu. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Ja sam vristao od smijeha,CAR,covjek je CAR &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              A zamisli dete onako lose baci slucajno ili mu ispadne lopta a on posle ne uzima lopticu od njega/nje +-*^%*
                              Ali zesci je bio 2008. godine na W protiv Suetlera 4.kolo kada se svadja sa Kaderom Nunijem oko linije. &*#GI(]
                              Nadam se da ce skupljaci loptica biti po njegovoj meri #$&+|r
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg169045#msg169045 date=1284576604]


                                Ako sam dobro sad videla, protiv Francuza kod kuce,a ako Argentinci pobede onda bismo isli kod njih.
                                [/quote]

                                I ja mislim da je tako ..

                                Comment

                                Working...
                                X