Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za ljude koji nisu u toku:
    E dajte ljudi procitajte nekoliko stranica u nazad tj. od sinoc jer niste u toku sa tim sta je bilo,pa necemo sad` na svakoj stranici prepricavati.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Neka bude kao u prvom setu i ja zadovoljan

      Comment


      • Kakva je ljudska velicina, Nole. Pokusava da sve neprijatne dogadjaje stavi ad akta, iako je evidentno da ga to strahovito opterecuje.
        Time i njegova igra dobija jos vecu dimenziju, i nadajmo se pobeda u mecu.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Novak je umoran.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak je umoran.
            Nemoj da pricas

            Comment


            • Bas me cudi da je umoran posle cetiri titule za redom .

              Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

              Comment


              • Kakvu unutrasnju borbu vodi, pa nema smisla da mu se ovo priredjuje. Ocigledno , da se stalno resetuje, prosto mi zao da ovoliko pati.
                Imam strepnju, od daljih dogadjanja, ali sreca sto Berdih umislja da je "nekakav teniser", koji ima arsenal da se nadmudruje.
                Dobro je da je ovaj gem odradio vrhunski.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Bas tako Jovane. Vidi se to po Novaku.

                  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                  Comment


                  • Samo da potvrdim da je smeće tražilo povišicu još prošle godine i da od tad datiraju problemi. Sreća, pa je bar trenutno, manje zagađeno mjesto gdje su igrači i stručni štab.
                    Sa ovim treba izaći na vidjelo i javno reći da čovjek nije htio da igra finale DC, sram ga bilo. Želim mu sve najgore do kraja karijere. Nikakav sportista i još manji čovjek.

                    Comment


                    • Novakove mečeve obično pratim na livetickeru jer ih često nema na televiziji a takodje, tako je lakše za moje živce, pa sam htela da vas pitam da li znate za neki naš ticker koji profesionalno prati mečeve sa pravim komentarima tipa ovog: http://liveticker.sueddeutsche.de/te...-djokovic.html

                      Hvala unapred.

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        Novakove mečeve obično pratim na livetickeru jer ih često nema na televiziji a takodje, tako je lakše za moje živce, pa sam htela da vas pitam da li znate za neki naš ticker koji profesionalno prati mečeve sa pravim komentarima tipa ovog: http://liveticker.sueddeutsche.de/te...-djokovic.html

                        Hvala unapred.
                        http://www.flashscore.com/match/409uOa89/#match-summary Ovo je najbolje, ne trebaju mi komentari, dovoljno da se živci odmore

                        Comment


                        • Sta omasi Tomas

                          Comment


                          • Kakav, tajmavi brejk
                            Sve se namesta Berdihu, ali sreca da i dalje covek nesto umislja
                            Dobarrr
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • pa-pa Tomice...

                              Comment


                              • Tri BH-a za redom promasio covek.Valjda ga je sada slomio.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X