Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Бердих је ипак тениска величина и нема шале са њим, Ноле мора овако са дугим разменама како би овај габарит од човека остао сморен и изгубио концентрацију за свој најачи адут, сервис.... ма да ми и знамо Бердиха, да овај меч одлучује он би одавно потонуо... он једноставно не може психички да издржи Новака... навикао је на краће поене, а код Нолета то не пролази и Бердиху се брзо смучи тенис.... кад види Новака, њему мука...
    sigpic

    Comment


    • Bojana ajde se javi svojim HTC-eom live iz Arene,sada mozes uzivo da vidis kako tvoj "ljubimac" skida gace.
      Zaista, igrac kao on nema pravo da se nikome podsmeva izjavama.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Bravoooo!!!!

        Pozdrav od mene i prskaja
        Peco, masi tim stapom malo vise, ne vidimo te

        Sent from my HTC, posto mi se moze
        Ljudi moji,ja pisem da se javis i ti se javis ccccc telepatija pa na biznis.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Berdih, istini za volju, izuzetan za sada. Gledamo vrhunski tenis sa prelepim potezima. Nole
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Nole rutinski!!!
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • HAHHAAH Berdih pokazao srednji prst

              Comment


              • Bravo Nole, vrlo kontrolisano i sigurno. Veliko zadovoljstvo, gledati ovakav mec.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Kad je pokazao prst i kome?
                  Gde je Janko???

                  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                  Comment


                  • Pa mislis li da ce gledati Novaka i skakati posto su se ocigledno posvadjali?
                    sigpic

                    Comment


                    • Koliko je tacan info da su u svadji? Sta ispade da je prica da je Janko trazio lovu a Nole je zbog toga ljut jer nije bez para izasao da igra???

                      Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                      Comment


                      • Daklem, da pored odlicnog meca, ovakav komentator toliko moze da unazadi, prosto ne mogu da verujem.
                        Nacisto, covek promasio profesiju, blagi uzas, sve vreme drzi predavanje.
                        Bravo Nole, idemo
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Posto je izvor veoma pouzdan i blizak reprezentaciji, bulls eye reklo bi se.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by jovan View Post
                            Daklem, da pored odlicnog meca, ovakav komentator toliko moze da unazadi, prosto ne mogu da verujem.
                            Nacisto, covek promasio profesiju, blagi uzas, sve vreme drzi predavanje.
                            Bravo Nole, idemo
                            I on ce da komentarise naredne tri godine masters turnire. Neka je srecno onima koji zavise od RTS-a narednih godina.

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Posto je izvor veoma pouzdan i blizak reprezentaciji, bulls eye reklo bi se.
                            Nesto mi to ne pije vodu, pa sedeo bi na klupi valjda ljudi moji. Ako stvarno zbog toga nije na klupi ... zgadio mi se.


                            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                            Comment


                            • Kakva dva vrhunska FH
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Kad je pokazao prst i kome?
                                Gde je Janko???

                                Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
                                Ma nije nikome pokazao prst. Nego pukao mu zulj na srednjem prstu pa tako postavio prst kao da ga pokazuje nekom kada je dosao doktor da mu stavi jod na prst.

                                Comment

                                Working...
                                X