Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nosiću i ja Rafu ako treba mesec dana.... nije nikakav problem

    Inače desio se jedan interesantan momenat.. kada je Paskal Marija sišao sa stolice u pauzi (kad on beše?) i rekao nešto Janku. Imam utisak da je on posle toga bio mirniji. Coaching je dozvoljen u DC?


    37-year-old Zimonjic becomes the oldest player to play in a Davis Cup World Group Final today. #DavisCupFinal
    Last edited by miloolja; 17-11-13, 00:02.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Eto i Robreda vala. Stan nije kazna, ali moze i on.
      Sanse Dusana Lajovica protiv Stepaneka su 0%. To je fakat.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Eto i Robreda vala. Stan nije kazna, ali moze i on.
        Sanse Dusana Lajovica protiv Stepaneka su 0%. To je fakat.
        Tipsarevic je faktor iznanadjenja za lepog

        Comment


        • LJudi ja sam tu pricu sa parama jos pre 2 god pomenuo pa ste mi se smejali ovdeali dobro nema veze morate da znate da niko ne igra za Dz.U svakom slucaju ne znam sto ste se toliko nalozili oko Tipse i para jer mislim da to sada nije slucaj.Novak je isao i upoznao Miljana imate slike na netu i pogledajte.Kapa dole za taj Novakov potez a moram da kazem da mi je mnogo drago zbog Miljana

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Moze na Virtua tennisu
            Duhovito nema sta.

            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Bokimajsta View Post
              Tipsarevic je faktor iznanadjenja za lepog
              Pa ne moze da igra covek

              Comment


              • Kakva je sad to prica za Tipsarevica? Nisam upucen. Je l' moze on tu jos uvijek da uskoci i do kada se ta promjena mora formalno napraviti? Msm, koliko znam, nije se oporavio, ali ajd' da vjerujemo da jeste, pa ga spremaju kao iznenadjenje...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Kakva je sad to prica za Tipsarevica? Nisam upucen. Je l' moze on tu jos uvijek da uskoci i do kada se ta promjena mora formalno napraviti? Msm, koliko znam, nije se oporavio, ali ajd' da vjerujemo da jeste, pa ga spremaju kao iznenadjenje...
                  Konačno odlučeno! Sutra peti meč igra Lajović.

                  http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=778391

                  Comment


                  • Не може да игра типсаревић. Није пријављен.

                    Comment


                    • Jedina ispravna odluka je da igra Dušan

                      Comment


                      • Moze da iznenadi... Cim je njega Vladan vec otpisao to znaci da decko puca na pobedu. To tako deluje . Vladanov coaching.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Dusan Lajovic da igra deset meceva protiv Radeka na ovakvoj podlozi sa niskim odskokom ne bi bez mozda 3-4 seta uzeo.

                          Cesi se sprdaju, pametni

                          Berdych "Pitali smo se zašto Novak preskače dubl. Ali, neka je sjedio na lijepoj bijeloj stolici"

                          Stepanek "Ne znam zašto su ostavili ferari u garaži"
                          sigpic

                          Comment


                          • Najpozitivniji utisak ovog vikenda je Miljanov susret sa Novakom.

                            Originally posted by pecaros View Post
                            Za one koji su bili ova dva dana.
                            Kako stoje stvari sa parikngom oko Arene?
                            Pređeš mostić i sa desne strane imaš uvijek neko mjesto. Nakon mečeva ne moraš se boriti da izađeš, čim upališ auto već si na ulici, rutinski. Jest da ćeš morati malo da hodaš i boriš sa stepenicama, ali što je pješke nije teško

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Dusan Lajovic da igra deset meceva protiv Radeka na ovakvoj podlozi sa niskim odskokom ne bi bez mozda 3-4 seta uzeo.

                            Cesi se sprdaju, pametni

                            Berdych "Pitali smo se zašto Novak preskače dubl. Ali, neka je sjedio na lijepoj bijeloj stolici"

                            Stepanek "Ne znam zašto su ostavili ferari u garaži"
                            I treba da se šprdaju, a za odgovor neka se obrate Ozmi i njegovim sledbenicima kojih ima i na ovom forumu. Sigurno se nadaju i pobjedi "Dušana Silnog" kad se slažeš jednom, nije teško i drugi put u 2 dana
                            Inače, glavni adut u meču je Dušanov izgled (bar po priči ovdašnjih forumašica), i treba pucati na tu kartu. Izgledom do titule

                            Kao uvod u meč, kapetan će da objašnjava kako brod nije potonuo, a zagazio je kao Nemov, bar 20 milja. Prelijepi morski svijet će da izigrava Dušan sa svojim izgledom

                            Treba podržati i Janka, koji će sutra da navija za svoje drugare koje je ostavio na cjedilu. Njemu je najteže, morao je da ih ostavi zbog novca i svađe, zaslužio je podršku.

                            I na kraju nije ništa strašno, borili smo se, izgubili meč, više sreće drugi put. Budimo luzeri i lažimo sebe

                            Comment


                            • Ja odoh po pehar a vi kako ocete.
                              Lepo od Ceha sto ga donese u Beograd, ali ga nazad nositi nece!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nema šanse Peco. Nema šanse.
                                Tuga brate..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X