Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    Po mom misljenju, on ne treba vise da razmislja srcem, nego mozgom i da prestane da igra za reprezentaciju, osvojio je DC, dosta je
    Nesto kao Fed, on je shvatio da nema reprezentaciju, iako mu sigurno nije bilo lako, iako ga neki zbog toga pljuju, lepo je razmislio hladne glave i shvatio da bi nepotrebno trosio svoju energiju, i igrao samo neke susrete.
    Апсолутно.

    Убеђен сам да би освојио макар 1 ГС више да није играо Дејвис Куп.

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      Апсолутно.

      Убеђен сам да би освојио макар 1 ГС више да није играо Дејвис Куп.
      I ja isto. Nije vrijedno. I ni jedan mu pravi navijac nece zamjeriti. A ako za koju godinu stasaju Lajovic i slicni koji ce znati da cijene njegovu pozrtvovanost onda neka se vrati.

      Comment


      • Znaci Stan ce u februaru protutnjati BGom

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Znaci Stan ce u februaru protutnjati BGom
          Stan i Role
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ma šta se vas dvoje ložite?
            Role neće ni da dođe.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I ne mora, Stan moze sam

              Comment


              • ma dolazi Role
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Uhhh sta sve procitah u prethodnih 15-tak strana... Strasnooo.
                  Janko, pare, Nole otisao, zasto... mozda ga je stomak zaboleo recimo... kao mene pre neko vece pa mi nije bilo ni do cega...
                  Moje misljenje je da Nole vise ne treba da igra u DC i tacka, za Boga miloga dosta je.
                  Jedno pitanje... ako Janko bude zeleo da li moze po pravilima sutra da zaigra protiv "Lepog Rada" ???

                  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ne može, nije prijavljen,a prijavljuju se samo četvorica.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Moze na Virtua tennisu

                      Comment


                      • Janko nece igrati jer je povredjen,a Novak je danas otisao na trening posle 4. gema. Info iz prve ruke.

                        Comment


                        • Originally posted by WizarD View Post
                          Janko nece igrati jer je povredjen,a Novak je danas otisao na trening posle 4. gema. Info iz prve ruke.
                          Pravi odgovor Novaka, iako je to neuobicajeno vrijeme za trening.

                          Comment


                          • Imam nadu da ce sutra sve da bude dobro. Smatram, da treba samo pozitivno, da saljemo nasim igracima. Bez obzira, na razlozne i strucne komentare,
                            znalaca teniske igre, koji na forumu postuju.
                            Nada poslednja umire, i ja zelim da verujem da ce sutra biti"sve kako treba". Neka nam je na zdravlje.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Ako Dusan Lajovic pobijedi Radeka prekaljenogiskusnoglukavogdrskoglepog Stepaneka (ako to uopste bude odlucujuci mec) nosicu logo Liverpula, Celsija, Arsenala i Mancester Sitija po nedelju dana na avataru.
                              sigpic

                              Comment


                              • I Stana i Robreda jos po sedmicu

                                Comment

                                Working...
                                X