Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Za tim je veca nesreca Viktorova suspenzija od Jankovog hocu-necu. U kakvoj je formi bolje da nije ni igrao. Ako je istina da je mogao da igra a nije zbog novca, za mene je izbrisan za vjeke vjekov.
    Pocecu jos i da psujem :cf
    nemoj peco
    sutra nemoj da zaboravis stap, da te prskaj i ja lakse vidimo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Peca, ponesi štap sutra i dekoncentrisi Stepsa. Mora bit na oprezu da mu Kvitovu ne pokupis

      Comment


      • Ne znam za ostale kantone sa sigurnoscu. U Hercegovini se radi isto ozbiljno kako cujem posebno u Sirokom dole i u Ljubuskom. Tuzla je imala vazda jake turnire ove za djecicu..

        Znam da ovjde ne postoji nacin da se organizuju treninzi kako treba. Mnogo se fleksibilno radi i mnogo se propusta treninga. Plus dosta privatnika radi i nikad se ne zna ko sta radi.. Poldi je jedan od strucnijih trenera u Sarajevu, ali ima problem sa svaleranjem i nekad mu nije dovoljno para, ali sto se tice rada, radi sasvim pristojno, al jebiga kad njega Neno mnogo limitira i brani mu rad.. On je malog Skejovica, dok se nije poceo drogirat i kockat, tacnije dok nije presao kod Nene, doveo do tog ranga da je osvojio sve sto se moze osvojiti na nivou do 14 godina, a onda malom kvrcnulo u glavi i prolupao..

        Jebote sjecam se ja uzo Poldi Dzumhura malo. Frajer sa svojim milion godina je ucinio Dzumhura da izgleda smjesno. Istina to je bilo prije 5 godina, ali opet, tada je Dzumi bio 6. junior svijeta.. Mnogo posla ima oko naseg tenisa..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          To je pitanje od milion dolara .
          Muka mi je od svega tj. kako me zivot uvek prevari,sada psujem svoje roditelje,svoje okruzenje koje me "oblikovalo" i vaspitalo ovakvog naivnog,ne spremnog da razumem i svarim ovakve vesti i dogadjanja.
          Jadna su to vremena u kojima dobar covjek psuje roditelje zato sto ga nisu naucili da bude kvaran. Inace bilo bi im uzalud. To je pitanje prirode.

          Comment


          • Stap ne mogu uneti ali imam jednu zgodnu pecarosku spravu
            Spoiler
            sigpic

            Comment


            • E jest, a kakve vajde od one Šarde... Tomica, biću Berdihova žena... trep-trep... uf, uf... moreeee, samo da počne ovde sa uzdisanjem i prenemaganjem...
              Ma zapila se sinoć... Bejlisom beše?


              Joj bože al lupetam, oprostite mi...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma ja sam proveo cijelo ljeto sa svima njima...sve je to u par deka...jedino Neno ozbiljno radi sa Damirom...ostalo je sve smijesno

                Taj mali Kijametovic iz Tuzle je dobar, bas odlicno kretanje i FH ima, a i mlad je...otresao je Fatica na SaOpenu ove godine u kvalama i pruzio veci otpor Martinu nego Basic
                A upoznao sam zimus jednog lika iz Tuzle, kojem mali sin trenira...kaze da su uslovi gore bas odlicni...imaju terena koliko god hoces...a jeftino je pravo...3 puta jeftinije ternirati gore tenis nego u Sarajevu

                Comment


                • Originally posted by Maja View Post
                  Špekulišem, ali ... Možda je Novak hteo da igra dubl sa Ilijom a Nenad nije hteo da se povuče? Ta opcija mi deluje kao dobar razlog za svadju ...
                  Citam sta se ovde pise,te Janko hteo pare,posvadjani on i Nole,te Zimonic i Nole se posvadjali...ne volim spekulacije,ne znamo sta se desilo,samo znamo da je Nole napustio Arenu,zasto? Sigurno postoji debeo razlog,svi znamo koliko Nole voli da igra za svoju zemlju,dokazao je to,bespotrebno je o tom i pisati.
                  Znam samo da je uzasno tesko, verovatno svima posle danasnjeg dana.
                  Tuga golema.
                  Ne znam meni je sve preselo,muka mi je posle svega sto se danas desilo.
                  Znam da sto god da se sutra desi,da recimo kojim cudom bude osvojena salatara,necu moci da se radujem,jer se nakupilo danasnjim danom mnogo gorcine.
                  Nek Nole odigra sutra jos taj mec i zaboravi na DC,nek im se lepo zahvali i posveti svojoj karijeri.Toliko je dao sebe za reprezentaciju,ali to se izgleda uopste ne ceni.
                  Neko je vec napisao-tuga,tuga,tuga
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Kada pecas moras biti u MUDU.
                    A kako pecati kada citas ovakve "skandale" ?
                    Pecke tebi je bolje da ti sutra neko od komsija postavi ONO pitanje ispred zgrade ili kuce.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Neno radi ozbilljno jedino sa Damirom i ni sa kim vise i to je to, njegov veliki problem. Po pitanju tenisa Neno i Poldi su tu negdje, samo sto Neno ima vise iskustva po pitanju raznih organizacionih stvari, a Poldi je jebiga klasicni klosar, zajebancija i nikad dosadno nije sa njim

                      Vidjet cemo.. Nije ni cudo sto se davis kup igra gore u tuzli, a ne u Sarajevu. Veca posjecenost gore. Sramno...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • A dobro, ok je bilo sad protiv Luksemburga na Mojmilu. Dvorana bas mjera

                        Nisu isli u Tuzlu jer je sudjenje one godine protiv Estonije bilo kriticno...sve debitanti bili

                        Comment


                        • Ako se posvađao sa Jankom, to opet nije razlog da ne sedi sa ostalim članovima DC. I juče i danas ovo malo nije sedeo pored Janka pa da ga to nešto dodatno nervira.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Kada pecas moras biti u MUDU.
                            A kako pecati kada citas ovakve "skandale" ?
                            Pecke tebi je bolje da ti sutra neko od komsija postavi ONO pitanje ispred zgrade ili kuce.
                            Moram sutra videti Novaka na delu a potom makar na par sati. Istina i Dunav tesko moze da opere obraze koji pocrnese veceras.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zadnji put kad sam gledala Novaka povredio se. Argentina-Srbija, meč sa Delpom. Da ne pričam da smo tada izgubili.
                              Ozbiljno razmišljam da li da sutra idem u Arenu, ja se ne radujem kao Peca..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ako se posvađao sa Jankom, to opet nije razlog da ne sedi sa ostalim članovima DC. I juče i danas ovo malo nije sedeo pored Janka pa da ga to nešto dodatno nervira.
                                Pa to je i najvaznije pitanje,zasto Nole nije danas pratio mec,sem par pocetnih gemova?
                                Nesto se desilo,sta?
                                Koliko znamo Noleta on je veliki emotivac,nesto ga je bas zesce uzdrmalo kad je napustio Arenu.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X