Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pecaros,

    I ja do daljega odbijam da prihvatim da je to razlog Jankovog odsustva. Imas li ikavu ideju zasto Novak nije gledao dublove?

    Comment


    • Bio je zauzet testerisanjem.....
      Nema sanse da je novac u pitanju....
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Novak, ako je pametan, treba da kaze zbogom Davis Cupu i da ga igra kao Role, cisto da moze posle na OI da ide.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • да је овај обрадовић неко мудо у овом нашем тиму ставио би новака у дубл.

          можда се новак посвађао са зимоњићем...

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            можда се новак посвађао са зимоњићем...
            Meni je to jedino logicno.

            Comment


            • ^
              Izgleda da je Bojanin izvor veoma pouzdan. Janko je ispao djubre.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                pecaros,

                I ja do daljega odbijam da prihvatim da je to razlog Jankovog odsustva. Imas li ikavu ideju zasto Novak nije gledao dublove?
                Ono sto je evidento to je Novakovo /ne/raspolozenje. Odsustvo iz boksa daje ozbiljnog osnova za sumnju da je necega bilo. Ne volim da nagadjam ali su ovo cinjenice. Pazljivo cu sutra posmatrati Novaka, jer emotivac poput njega mora necim iskazati ako ima neki problem. Moguce je sve zataskati i pripisati poraz od Ceha zlehudoj sreci izjavama za medije. Bio sam ubedjen da ce Novak danas igati parove jer sam verovao da je to nasa jedina sansa. Izgleda da iza kulisa ima previse losih i prljavih igraca.
                sigpic

                Comment


                • Ma sve je to krivica saveza i selektora...igraci bi trebali brinuti samo o mecevima

                  Comment


                  • Dobro je neko rekao,sport nije sanjarenje i novac je svuda glavni motivator,pokretac...
                    nagrada za trud... ALI

                    1. Ako je savez obecao - zasto to nije uradjeno javno i transparentno,nismo deca i ne zivimo izvan svetskih desavanja pa da ne znamo kako to drugi rade. Ako zivimo u Srbiji nismo ipak u pecini,ljudi citaju,sticu znanja,sufuju netom tako da smo bar tako deo ovog sveta ako po nicemu drugom.
                    2. Novak i Tipsa su vec dugo u sukobu - Nije da mi je za to drago cuti ali Boze moj,niko nije savrsen.
                    Desava se... samo da ne trpi TIM. Trebalo je nekako da se radi na pomirenju ali glupo je pricati ko je kriv ili ko je
                    u pravu.Sada je sve vec nevazno i glupo presudjivati.
                    3. Ako je Janko rekao da ne zeli da igra ili ako je novac (koji zeli da dobije pre finala ili posle) problem zasto cela ona smejurija oko povrede ili smejurija oko izjava kako eto on zeli ali zdravlje je veliki "protivnik".
                    4. Mozda sam kreten ali za mene IGRAC i jos REPREZENTATIVAC koji spominje,trazi novac za igranje u istoj je NULA od coveka,naravno ako mu se nudi novac mimo njegovih zahteva a da to nije mutna radnja - onda OK.
                    Last edited by AIRBORNE; 16-11-13, 21:22.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Ma sve je to krivica saveza i selektora...igraci bi trebali brinuti samo o mecevima
                      A gde su tu sudije
                      sigpic

                      Comment


                      • Nažalost večeras nemam onako idiličnu inspiraciju za opisivnaje svojih doživljaja i viđenje sporta, mada iako su porazi sastavni deo svega toga, ovo ne spada u one koji mogu da na bilo koji način u meni da izazovu nešto drugo do tuge, bola i ljutnje.
                        Nije sramota izgubiti, naravno da nije, ali to valjda ide nekako sa onom poznatom “ostavio sam srce na teren”... ali nije išlo, izvinite ljudi, molim lepo, ali sam sve pokušao. SVE. Juuuuuuuuu koja sramota od igre, a Nenad je, uz apsolutno svo uvažavanje za sve što je dao ovoj reprezentaciji i zemlji, krunisao loše sezone sa ubedljivo najlošijim mečom. Ne sećam se da sam ga gledala da je ovako loše igrao. Pa zašto baš sada? Ne mogu da verujem da nije ni pokušao nešto više. Ne mogu da verujem da nije pošteno i iskreno pre svega (iako u ničije poštenje ne sumnjam) rekao pre meča, pre nekoliko dana... slušajte ljudi ja nisam u formi, ne mogu da igram. Duboko sam razočarana, kao i činjenicom da je Novak na klupi proveo tačno 4 gema, tačnije od sredine do pred kraj drugog seta.
                        Nešto očigledno nije u redu, jer ona količina bezvoljnosti i nezainteresovanosti u FINALU jednog svetskog takmičenja, pred domaćom publikom, izvinite ali ne ide mi u glavu nikako. Iki svaka čast, trudio se, osim što mu je onaj niski odskok strašno pravio probleme, a pored indisponiranog Nenada nije ni mogao bolje. Ika ne može da vodi, njemu treba vođa.

                        A lepog Radeta možemo da mrzimo koliko hoćemo i da mu zviždimo između poena (sudija je u TB bio na ivici da nam oduzme poen), ali odigrao je vanserijski. Svaka čast!

                        001.jpg 002.jpg 003.jpg 012.jpg 018.jpg
                        Last edited by miloolja; 16-11-13, 21:23.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Meni jedno nije jasno, zasto mislite da je Novak zeleo da igra da bi ga autoritet Boca sprecio u tome Nema sanse, Novak je autoritet i nema toga u timu ko bi mu se suprotstavio.
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Opste je poznato koliko ja volim Novaka ali sto se tice reprezentacije, njemu treba samo skinuti kapu, decko igra iskljucivo zato sto voli ovu zemlju
                            Dovoljno je pogledati ovu godinu, dosao je da igra protiv Belgije, presao pola sveta posle titule u Australiji, onda je igrao protiv Amerikanaca i iako je posle osvojio MC, mislim da je time poremetio pripreme za sljaku i za osvajanje RG-a, onda je posle finala USO ponovo presao pola sveta i igrao protiv Kanade, da bi za kraj odmah posle osvajanja WTFa seo u avion i dosao ovde
                            I na kraju ce sve to biti uzaludno, zbog nekih sitnih para

                            Po mom misljenju, on ne treba vise da razmislja srcem, nego mozgom i da prestane da igra za reprezentaciju, osvojio je DC, dosta je
                            Nesto kao Fed, on je shvatio da nema reprezentaciju, iako mu sigurno nije bilo lako, iako ga neki zbog toga pljuju, lepo je razmislio hladne glave i shvatio da bi nepotrebno trosio svoju energiju, i igrao samo neke susrete.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              A gde su tu sudije
                              Nigdje, bas kao ni Tipsa

                              Cekam isplatu od februara

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Nigdje, bas kao ni Tipsa

                                Cekam isplatu od februara
                                Cekaju godisnjicu, bice i torta sa jednom svecicom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X