Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kreće medijska propaganda i demagogija Ozme i raznih Ozmića koji su se i danas istakli "Sutra po preokret" "Sve je na Dušanu, imamo šanse" bla bla bla.

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      I mene to zanima, bio je tu samo u početku prvog seta, zanima me koji je razlog da nije barem bio prisutan tu da ih bodri kada već nije igrao
      Tako sto je Tipsarevic trazio pare da bi igrao, kad ih nije dobio odustao je zbog navodne povrede. Novak je poludio.
      sigpic

      Comment


      • Dobro je sto u omladini ima jos optimizma.
        Ja ga vise nemam.
        Na Novakovom talasu jahali su mnogi i vreme je da sjasu.
        Neka sami zaplivaju, pa ko se udavi, udavi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Sad kreće medijska propaganda i demagogija Ozme i raznih Ozmića koji su se i danas istakli "Sutra po preokret" "Sve je na Dušanu, imamo šanse" bla bla bla.
          Sad mozes notorious. Inace, cini mi se, a volio bih da sam u krivu, i ovo teska srca kazem: "Srdjan je vjerovatno u pravu."

          Comment


          • A da prestanete sa komentarima koji su zaista nepotrebni ? Ok izgubili su. Ok tim nije slozan.

            Sve se to vidi. Samo slepac ne bi video. Da. DC nije potreban Novaku u ovom stadijumu njegove karijere ali tesko da ce on odustati od toga. Mozda i hoce. Ali to bi bio mac sa dve ostrice.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • очекиван пораз. зимоњић баш лош, али баш... илија и више него солидан.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Tako sto je Tipsarevic trazio pare da bi igrao, kad ih nije dobio odustao je zbog navodne povrede. Novak je poludio.
                Otkud ti to??


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Otkud ti to??
                  Citao sam ovde da je to proverena informacija ...

                  A to mi lici na Tipsarevica.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Postovala je Bojana ranije, od jednog pouzdanog lika bliskog reprezentaciji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Shvatite da Novak neće odustati od DC, bezbroj puta je isticao koliko mu to znači!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Auuu,kakav smrad,da li je moguce..pa da li je moguce,znaci ne mogu da vjerujem!Znaci,jebeno ne mogu da vjerujem,da je trazio pare da bi igrao,i bezocno ovom kukalom narodu obrazlagao da je povreda u pitanju,a narod....boze,kako je meni zao ovog naivnog i napacenog naroda sto zivi za ovako nesto,da skandira tom istom tipsarevicu,a on....ahhahhaha kakva ameba!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Bas ne razumem toliko unizavanje Janka.....pa cele prosle godine su on i Nenad drzali repku u sv. grupi. Da nisu vec bi se borili za opstanak ili povratak u svetsku grupu. Nije valjda da tako malo pamtimo....
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by MarRF View Post
                            Bas ne razumem toliko unizavanje Janka.....pa cele prosle godine su on i Nenad drzali repku u sv. grupi. Da nisu vec bi se borili za opstanak ili povratak u svetsku grupu. Nije valjda da tako malo pamtimo....
                            da li je moguce da si to rekao...


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo je finale DCa, da je sportista igrao bi sa jednom nogom. Ocigledno nije.
                              sigpic

                              Comment


                              • De ba šta pišete to, kakve pare i gluposti. Još ste luđi vi što se primate na to
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X