Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • сада ће ове две плавуше да нам објасне о чему се ту радило....
    sigpic

    Comment


    • Najjace kad Boca kaze "Bili smo mi i u gorim situacijama" ? Kojim gorim majke ti ... imao si bar za treci dan Janka ili Viktora, a koga sad imas? Od ove situacije nema gore ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nadam se da Novak vise nece igrati DC na reternu smo preslabi bili i to je to

        Comment


        • Nije lako Novaku sutra dva meca igrati, ali sta ce, mora, domovina zove
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Biće bolje, ako ne ove, onda sigurno naredne ili za 100 godina.
            U evro-africkoj zoni
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Plavuse objasnjavaju.....sacuvaj Boze!! Mozda bolje nije ni moglo, politicari su se poshteno ispromovisali, nazovi komentatori takodje, nazovi selektor jos jednom dobio sansu da bude na TV....
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Ostaje nam jedino da u tvoje lice zvuci poznato preruse Viktora u Dusana
                sigpic

                Comment


                • Bjese li ovo ona Jecmenica?
                  sigpic

                  Comment


                  • Šta reći a ne zaplakati

                    Jedina dobra stvar u ovom porazu jeste da će Duci (raj za moje oči) sutra ponovo na teren
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Jos nije gotovo


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Videti sutra na delu najboljeg igraca sveta - neprocenjivo.
                        Ostalima zelim svu srecu u sticanju `dragocenih iskustava`.
                        sigpic

                        Comment


                        • ejjj,Novak ubije Berdiha...i posle Lajo sa ruznim na misice i na podrsku a sem toga ono sto je pruzioo sinoc na momente nek to bude malo cesce,i u kombinaciji sa pomenutim,eto titula!excuse me!!!
                          Last edited by Duka; 16-11-13, 17:52.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma nije ovo još gotovo, za salataru trebaju 3 pobjede, a Česi imaju samo 2 sutra će Novak to lako da izjednači, a onda kada Duci zaigra Lepi Rade može samo da okači gaće na štap
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • 1.
                              notorious i Vladane, zacudje me do koje mjere uzivate da trljate so u rane i to u trenutku koji je potpuno neprikladan.

                              2.
                              Ne znam zasto Novak nije igrao, ne znam cija je to odluka, ne znam zasto nije bio na klupi ali evidentno da tim nije u potpnosti slozan.

                              3.
                              Stepank je bio danas fantasican. Pravi madjonicar. Uvijek je on takav ako nema cega da se plasi. On bi bio bitno losiji da je Novak bio tu. Da li bi bilo dovoljno za pobedu? Ne znam, ali ne vjerujem.

                              4.
                              Bozoljac kao i u Americi, dao je sve os sebe i bio za nijansu bolji od ocekivanog.

                              Zimonjic bas los. Postoji neki razlog zasto on ne moze da igra za reprezentaciju jednako dobro kao na turu. Ne znam koji je razlog ali to treba uvidjeti...

                              5.
                              Sutrasnji mec Berdih-Novak ce mi poneso reci o razlozima. Upste nisma siguran da ce Novak pobijediti. Lajovic u najboljem slucaju ima 25% sansi protiv Stepaneka. Mrka kapa.

                              6.
                              Nadam se da ce ovo konacno uvjeriti Novaka da ne treba da igra DC dok ne osvoji RG. Koje komplikacije je imao ove godine ni za sta.
                              Last edited by NI; 16-11-13, 18:10.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ne znam zasto Novak nije igrao, ne znam cija je to odluka, ne znam zasto nije bio na klupi ali evidentno da tim nije potpnosti slozan.
                                I mene to zanima, bio je tu samo u početku prvog seta, zanima me koji je razlog da nije barem bio prisutan tu da ih bodri kada već nije igrao
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X