Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • таман посла да смо у финалу без везе.... али надати се без Типсе и Виктора то је смешно..
    sigpic

    Comment


    • Чак размишљам да је Викторова дисквалификација немештаљка да би Србија остала без наде у финалу... некима не одговара да Сбија буде прва... као што им не одговара да Ноле буде бр.1 /али Ноле ће им се напити крви/
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Cim je Tipsarevic otkazao sve je bio jasno.
        Da se igra neki turnir planeta sjutra u tenisu i da Zemlja treba da posalje najbolji dubl ja bih im predlozio Berdych/Stepanek. Pjeske.
        A Tipsarevic je otkazao zato sto nije dobio pare od saveza, zato se i cekalo toliko dugo.
        Tako da je on prvi na listi za pljuvanje, a ne ovi momci sto igraju.

        I proverena je informacija da su Djokovic i Tipsarevic posvadjali, tj. Novak je popizdeo na njega.

        Sent from my HTC, posto mi se moze
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Bio Nenad na lopti, ali ode volej napolje. Steta, on obicno zmureci ovo pretvara u poen..
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Dobro Noto, shvatili smo..
            ne kopaj po ranama više..

            A tek kako likuju oni koji misle kako Srbiji, zemlji bez teniske tradicije, nije ni mesto u finalu DC-a..
            Neću više. Teren će sve reći.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A Tipsarevic je otkazao zato sto nije dobio pare od saveza, zato se i cekalo toliko dugo.
              Tako da je on prvi na listi za pljuvanje, a ne ovi momci sto igraju.

              I proverena je informacija da su Djokovic i Tipsarevic posvadjali, tj. Novak je popizdeo na njega.

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              Nemam neko misljenje o Tipsarevicu kao sto znas, samo rekoh da je njegovim odustajanjem finale rijeseno. Da Troicki nije suspendovan igrao bi finale i pored 100% spremnog Tipsarevica.
              sigpic

              Comment


              • Ika ima taktiku, povrediti Berdiha.
                Bojana kakve su to informacije, prvi put cujem
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Igrajte bre!!
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by MarRF View Post
                    Ika ima taktiku, povrediti Berdiha.
                    Bojana kakve su to informacije, prvi put cujem
                    Insajderske i proverene.

                    Sent from my HTC, posto mi se moze
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Cudi me to od Tipsarevica. On bas izgleda kao ljudina. Nije ni prije uzimao.

                      NOVAK IGRA ZA DžABE!

                      PATRIOTIZAM Novaka Đokovića i ovog puta je dobio novu potvrdu. Naš najbolji teniser u 2009. i 2010. uzeo je samo 630 evra za avionske karte od TSS, pokazavši da sam plaća sve svoje troškove i putovanja na turnire u inostranstvo. Pritom, za reprezentaciju igra bez ugovora, dakle besplatno.

                      AVIONSKE KARTE
                      Janko Tipsarević 25.000 evra
                      Viktor Troicki 33.000 evra
                      Jelena Janković 52.000 evra
                      Bojana Jovanovski 16.000 evra
                      Nikola Milojević 37.000 evra
                      Nenad Zimonjić 38.000 evra
                      Novak Đoković 630 evra
                      Ana Ivanović 13.000 evra
                      ...
                      UKUPNO: 330.000 evra
                      sigpic

                      Comment


                      • Илија затвори му око, тај се не проређује лако... ма да Лајовић не може ни са њиховом резервом да победи...


                        UKUPNO: 330.000 evra

                        а колико ће добити ТСС, милиона за финале?
                        Last edited by Žika; 16-11-13, 16:12.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mogu da ih probiju na mreži, kao zid su..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Ovo je bas katastrofa, po dve leve noge kao da imaju , ko je gori tesko je reci.
                            Nadam se da ce Novak sutra zavrsiti ovu predstavu sa igranjem za DC.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Neka maxxo znas ko treba doci
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Zika View Post
                                Илија затвори му око, тај се не проређује лако... ма да Лајовић не може ни са њиховом резервом да победи...


                                UKUPNO: 330.000 evra

                                а колико ће добити ТСС, милиона за финале?
                                To im je TSS placao karte za njihove turnire, za tour. Ne znaju sto ce od od para, a uzimaju od TSS za putovanja na turnire.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X