Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarRF View Post
    Nije valjda da mislis da bi Novak i Ilija ovde pocistili....
    Nenad da nikada nije doneo bod , uvek je dao Novaku priliku da odmara a takav luksuz imaju samo jos Spanci i Francuzi....
    Ne bi, samo ne razumijem zbog cega se toliko prica o tom Zimonicu, kad ima apsolutno prosjecne rezultate u DCu zadnjih 5-6 godina. A i na touru isto od kad ne radi sa Nestorom, jednim od najboljih dubl igraca u istoriji igre.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Slamove mu je osvojio Nestor, dubl genije.
      Ali znao sam .. A on samo stajao i gledao kako loptice prolaze

      Comment


      • Vidite li vi njemu ritern? Pa Ilija je za klasu bolji igrac i to se vidi, barem raspali po lopti, ritern Zimonjica je toliko impotentan da me je sramota.
        sigpic

        Comment


        • Zato sto jedini u nas zna igrati na mrezi....a to je vazno
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • To je taj mreza majstor. Jedan je Zimonja!!! Zasluzio je jbg.
            sigpic

            Comment


            • Za sada, cesi deluju ubedljivo, ali ocekujem da ce nasi u drugom setu, da budu potpuno ravnopravni.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Vidite li vi njemu ritern? Pa Ilija je za klasu bolji igrac i to se vidi, barem raspali po lopti, ritern Zimonjica je toliko impotentan da me je sramota.
                Upravo to. Mogli smo sastaviti kombinaciju koja bi returnirala u kontinuitetu, bilo bi brejkova sa obje strane, bilo bi igre. Ovako ide sve jednosmjernom ulicom. Ali, nismo mi selektori, Obradović zna

                Comment


                • Зимоња у било каквој форми је ипак наш најбољи дубл играч и зна да води меч и саветује, али ми немамо играча да игра са њим... у нижем рангу такмичења можда смо и добри у дублу, али овде је катастрофа...

                  сви су свесни тога и зато су види се задовољни што имамо макар ту прилику да све ово обавимо као домаћини и направимо преставу... да се игра као гост, све би отворено причали као ми...
                  sigpic

                  Comment


                  • ccc

                    Comment


                    • Ali ga urekosmo, treniro sa Noletom
                      Moze bolje ovo da se odigra ali tesko da se dobije...
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Ne znam samo sto pljujete Zimonjica, po meni je ovo Djokoviceva odluka, on da je mislio da moze da odigra 3 dana, on bi 100% igrao.
                        Ali ovo ne znaci da treba da se pljuje i jedan igrac naseg tima.

                        Idemo momci

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Gotovo je ovo.Morao je Novak igrati,bez obzira sto nije dubl majstor,njegova pojava na terenu bi bila dovoljna da se Berdihu odseku noge.

                          Zao mi je samo Novaka jer mora da gleda poraz uzivo pored svega sto je ucinio,i sto je najgore ovi Cesti ljigavi ce da slave na nasem terenu

                          Comment


                          • Ovo je najgora situacija. Publika je prestala da veruje u pobedu, prednost domaćeg terena više nije argument, ovi naši sve više greše..
                            Mislim se da ne idem sutra u Arenu, još ću im više izbaksuzirati..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by Gari NS View Post
                              Gotovo je ovo.Morao je Novak igrati,bez obzira sto nije dubl majstor,njegova pojava na terenu bi bila dovoljna da se Berdihu odseku noge.

                              Zao mi je samo Novaka jer mora da gleda poraz uzivo pored svega sto je ucinio,i sto je najgore ovi Cesti ljigavi ce da slave na nasem terenu
                              e bas tako da je nole na terenu ne bi berdih onako odservirao na 0-30

                              Comment


                              • U svim sportovima kad se udje u odredjene godine i kad imas bolju soluciju ides na klupu ili nisi vise clan reprezentacije, ustupas mjesto mladjima. Nije to sramota, to je jednostavno tako. Zvao se ti Gigs, Maldini, Nikola Grbic, Vujasinovic...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X