Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Upravo to, previse je toga ulozio u DC da bi sutra samo posmatrao mec...
    Sve je to OK, tako dugo dok se ne ocekuje da ce Srbija biti favorit u dublu zbog Novaka.

    Comment


    • Dusan je imao priliku da bude heroj, da izadje iz prosjeka. Lakse je njemu danas bilo nego Davidu protiv Golijata. Naravno nije uspio. Kad je bilo vazno popustao je. Nikad nece isplivati, ovakvi mecevi stvaraju igrace, sampione. Imas sve, publiku, isto oruzje kao protivnik, igras dobro i opet izgubis lagano, rutinski. Pjeske.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Upravo to, previse je toga ulozio u DC da bi sutra samo posmatrao mec...
        Greshka ce biti ako on bude igrao dubl,Bozoljac sa Zimonjicem dokazan vishe puta,posebno u USA,Djokovic na kom se vec vidno primjecuje umor,iscrpljenost...po meni ne pametan potez...da ne duzim,Bozoljac odlichna solucija i za podlogu i pred domacom publikom.
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Najgora moguca solucija je da Novak sutra igra ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ma nece igrati, nije ni Boca toliko lud, mada ko da se on pita. Novak realno nema pojma na mrezi, nema servis jer je spora podloga, danas ga Radek pritiskao dosta puta. Ilija je svakako bolji izbor od njega.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              znaci ti si jedan od onih koji dolaze da budu vidjeni

              Sharda zakazala, ja sam ocekivala da ce ga kidnapovati ili makar sedeti u prvom redu i ometati ga, a ona nista
              Sarda dosla sa posla malo pre, jbg tezak je zivot nas revizora
              al zato za vikend dominiram, work hard play hard(er)
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Shardonnay View Post
                  Sarda dosla sa posla malo pre, jbg tezak je zivot nas revizora
                  al zato za vikend dominiram, work hard play hard(er)
                  Ko to vara na porezu, pa si cijeli dan zaglavila ??
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Svaki dan dolazim kuci posle 8, to je zato sto varaju SVI
                    sad cu da otvorim flasu Baileys-a i da napravim plan kako da ostatak zivota provedem kao Berdihova zena, ovako se vise ne moze
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      Svaki dan dolazim kuci posle 8, to je zato sto varaju SVI
                      sad cu da otvorim flasu Baileys-a i da napravim plan kako da ostatak zivota provedem kao Berdihova zena, ovako se vise ne moze
                      Mozda ti je lakshe da stignesh do Radeka
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Svaki dan dolazim kuci posle 8, to je zato sto varaju SVI
                        sad cu da otvorim flasu Baileys-a i da napravim plan kako da ostatak zivota provedem kao Berdihova zena, ovako se vise ne moze
                        Dobro jebiga ima ljudi fakat ne znaju popunit poreznu prijavu, a ima i onih sto vole da se furaju na Al Caponea, al ih kazna opali po usima pa se opamete..

                        Nista kad budes Berdihova wify onda njemu pomozi kako da ne placa porez na silne milione koje zaradjuje, jebiga bolje bundu kupit nego platit poreze
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Comment


                          • Novaku svakako treba Day off,moraju Ziki i Ilija dati Novaku sansu za odlucujuci poen u nedelju,ako su mogli dobiti Brajanove u gostima zasto ne bi Cehe u Areni.Mec je egal u ovoj konstalaciji ,tako da sa Novakom tu ne dobijamo mnogo a mozemo mnogo izgubiti.Mislim da je i taktika Ceha da maksimalno opterete Novaka kako bi sto umornije docekao eventualni 5 mec ako dobijemo dubl,tako da, Novaka nikako sutra na teren, on mora biti spreman za odlucujuci poen a Ziki i Ilija mogu da dobiju dubl.

                            Comment


                            • Slazem se sa vecinom. Novak ne bi trebalo da igra sutra dubl.. Ilija i Ziki se vrlo dobro znaju, igrali su puno puta, i Brajane pobedili.
                              link

                              Comment


                              • Nema ništa lepše nego biti svedok velikih istorijskih događaja, pogotovu kada je pišu sportisti. Moje srce je tada uvek ogromno ko kuća. Ovih tubornih godina unazad prisustvovali smo, na ovaj ili onaj način mnogim nedaćama na ovim prostorima, hteli mi to ili ne, pitao nas to neko ili ne, ali kada je radost i sreća u pitanju, to donose samo i isključivo sportisti (ne mislim na one male i velike lične radosti i zadovoljstva). Kada na sve to dodate samo fizičko prisustvo nekom takvom događaju, sreća je stvarno ogromnih razmera. Jedno od većih radosti bilo je moje učešće na Marakani 1991. u revanš utakmici protiv Bajerna, kada se Zvezda plasirala u finale i posle osvojila tada Kup Šampiona i mada sam bila dete, vrlo se dobro sećam mnogih detalja (doduše u moru ponavljanja ne možete zaboraviti i da hoćete).
                                Naravno, posebno mesto ima finale DC 2010. protiv Francuske. Uživo. Neprocenjivo.
                                Ali samo donekle.
                                Prvo, nemate taj osećaj komoditeta, stalno neko prolazi, u svakoj pauzi, neko bi do toaleta, neko nešto da popije, a još kada povedete bratovljevu decu, koja treniraju tenis, pa obožavaju Novaka, sve to na kvadrat, a nisu baš mali, da se razumemo. Ne samo što bi drugi da prođu i odu na pauzu, već i klinci. Stvari ispadaju iz krila (njihove naravno) kad god skočimo ( bogami skakala sam najviše), a o onim dobacivačima sa strane kada “lepi” servira ili pametovanje gospodina iza mene kako je poen trebalo da se odigra…. uhhhuuuuuuuu…da ne govorim. Kao šlag je gunđanje svaki, ali svaki put mog dragog na Paskal Marijino TIME ( kaže navukao traumu još protiv Argentine pre dve godine)…. Onda tu je momenat ponovljenog snimka, koji mi je nedostajao… Aman! Hoooćuuu kuuućiiiii!
                                Ali, onda se setim Mijaljevića. A ne, ne… super mi je tamo, na par metara od šampiona. Uživo, ljubi ih tetka.


                                Kako nisko odskače loptica….. fascinantno. i kako se to ne vidi toliko na TVu.

                                O Novakovom meču nema nešto posebno da kažem, osim da je veoma umoran, ali i da će sve da uradi da osvojimo ovo finale, što nedvosmisleno znači da igra sutra dubl. Taj osećaj imam odavno, sumnju ako sam imala Zimonjić je otklonio kada je ono pre par dana rekao Viškoviću u onoj emisiiji da bi trebalo Novak da igra. Danas se to prosto osetilo. Igra sutra.

                                O Dušanu bih malo. Igra prelep tenis, baš lep, ima jednoručni BH, dobru dubinu ti njegovi udarci, raznovrstan je, ali pored toga što nije imao ovakve mečeve, velika je šteta što nema to nešto u sebi, to srce, to nešto što grize i čupa, jer 23 godine su već ozbiljne za ovaj sport. Berdih je, stekla sam utisak, odigrao taman koliko mu treba, mada svi kvalitetni i lepi poeni idu Lajoviću na dušu. . I nikao ne mogu da se otmem utisku da je imao 5 ili 6 puta 0:30 na servis Čeha. Šteta. Mogao je malo više da ga namuči.

                                Nego, da li se Miljan javljao? Živ li je?

                                073.jpg 080.jpg 050.jpg 017.jpg 058.jpg 082.jpg
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X