Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Ni Lajovicu ovdje nije u interesu eventualni 4. set
    Set bi mu mnogo znacio iako bi ga umori za nedjelju.

    Comment


    • Nema on šanse ni protiv Stepaneka..

      ako ne dobijemo dubl gotovo je..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Ove nase zenskinje zakazale nacisto. Nijedna Tomici paznju da odvuce, da mu mahne, pogleda `nako`, neki toples da sevne, bas nista.
        Bakica sa dzabalesku kartom opomenuta vise puta zbog preglasnog hrkanja
        sigpic

        Comment


        • Skroz okej je odigrao Dusan, svakako se nije obrukao. Mozda i malo nadmasio ocekivanja, makar moja. Osim one dve duple na 30-0 kad je rezultat bio u egalu nemam mu sta zameriti.. taj gem mu je oduzeo nadu cini mi se. Ako izgubimo dubl stvarno ne znam koga bih vise voleo protiv Stepaneka.. i jedan i drugi bi imali minimalne sanse, licno bih se odlucio za Bozoljca, uz malo srece on bi mogao da gura do TB-a, a tamo svasta uvek moze da se desi..

          Comment


          • To bi bilo to,kao što se i očekivalo sutra je dan D,odluka da li osvajamo kup saznaćemo sutra nakon dubla.Lepo ja rekoh Reprezentacija=Novak

            Comment


            • Ma ne moze Ilija servisom do 3 seta, nema sanse...Lajovic mora igrati u nedjelju

              Nije uopste razocarao, fino je odigrao danas

              Comment


              • са оваквим мајстором, убеђен сам да сутра добијамо у дублу

                Comment


                • Sutra ce Novak na teren...ne vidim da je on u stanju sjediti sa strane i samo posmatrati

                  Comment


                  • Lajovic mnogo bolji od ocekivanog. Berdih je bio perfektan. Problem za Dusana je sto ne moze da se nosi sa Berdihovim kikom na drugom servisu dok se Berdih dobro nosi sa njegovim drugim servisom.

                    On je danas pokazao da ima sve udarce, plus ima glavu. Ima bitno bolje sanse protiv Radeka nego sam mislio. Mozda svih 30%.

                    Comment


                    • Novak ako zeli da svoj ovogdisnji trud naplati DC peharom mora da igra sutra parove inace je sve izgubljeno. Nije ni to neka garancija jer Zikijeva forma je upitna a Novak osim eksperimenta sa Stanislavom nema skorijeg nastupa u parovima. Bozoljac je odigrao protiv Brajanovica neponovljivi maksimum i sa tog izvora se napiti necemo.
                      Novakov ritern i siguran servis uz Zikijevu koncentrisaniju igru mogu biti pandam uigranom tandemu Tomica - Lepotan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Novak ako zeli da svoj ovogdisnji trud naplati DC peharom mora da igra sutra parove inace je sve izgubljeno. Nije ni to neka garancija jer Zikijeva forma je upitna a Novak osim eksperimenta sa Stanislavom nema skorijeg nastupa u parovima. Bozoljac je odigrao protiv Brajanovica neponovljivi maksimum i sa tog izvora se napiti necemo.
                        Novakov ritern i siguran servis uz Zikijevu koncentrisaniju igru mogu biti pandam uigranom tandemu Tomica - Lepotan.
                        Dodaj da je Novak popravio i volej. Ali jednostavno on i Zimonjic se nikada nisu uspjeli uklopiti.

                        Comment


                        • Nema tu hemije

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Dodaj da je Novak popravio i volej. Ali jednostavno on i Zimonjic se nikada nisu uspjeli uklopiti.
                            To je ono sto me najvise muci, ali nam je to jedina nada. Bozoljac je odlicno servirao na ledu Bojsija, na ovakvoj podlozi taj servis nema takvu prednost. Strasan su DC tandem Tomica i Rade mada ne i nepobediv. Stanislavu je malo nedostajalo da ih dobije, zasto ne bi Novak uspeo u tome.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              To je ono sto me najvise muci, ali nam je to jedina nada. Bozoljac je odlicno servirao na ledu Bojsija, na ovakvoj podlozi taj servis nema takvu prednost. Strasan su DC tandem Tomica i Rade mada ne i nepobediv. Stanislavu je malo nedostajalo da ih dobije, zasto ne bi Novak uspeo u tome.
                              Mislis izgubio poslije 7 sati?

                              Comment


                              • Ubedi me Peca da treba Novak sutra da igra..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X