Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebali su upozoriti publiku da zvizdi tokom Stepanekovog servisa. Pa Novak je bio nadomak drugog brejka, kada je Molina, ispravno, odlucio da se ponovi poen!

    Comment


    • Sutra Novak mora izaći da igra dubl, da sve uzme u svoje ruke. Kakav Bozoljac, kakvi bakrači, neka pravi društvo Viktoru u izolaciji.

      Comment


      • Radek ce da ga posteno iscrpi, valjda ce Novak ovo izdrzati ..

        TAKOOOO !
        Last edited by Lord Aleksoni; 15-11-13, 16:06.

        Comment


        • Berdych bi sigurno izgubio da igra protiv proslogodisnjeg Janka. Koliko bi morao da se savija u koljenima samo, ovo je podloga protiv Berdycha.
          sigpic

          Comment


          • Kakav poen
            sigpic

            Comment


            • Odlicno, odlicno.

              Moglo se i ranije zavrsiti ovo, ali uz neke greske i malo oscilacije u igri doslo je do ovog rezultata.

              Comment


              • Treba da da jedan set Stepaneku, da produzi ovo. Ne brinem oko njegove fizicke spreme, ipak je starac preko puta koji mora tri dana da igra na tri dobijena seta. Cijedjenje!!!
                sigpic

                Comment


                • Podloga srednje brza sa nesto nizim odskokom. Definitivno pravljena za Novaka da mu olaksa mec sa Tomicom. Jedina sansa parovi
                  Naigrace se Novak ova tri dana
                  sigpic

                  Comment


                  • Iskreno ne mislim da Djokovicevo igranje mnogo donosi dublu. Servis mu je slab u odnosu na Bozoljca i kad - tad ce popustiti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam vise uz Vladana sa misljenjem da samo Novak ovde cedi Radeka, a ne obrunuto. Ne verujem da Lepi moze da igra kao u prvom setu 3 dana za redom (mada je sutra dubl a to je druga prica). Takodje, Novak koliko god da je kvalitetan, dubl mu bas i nije jaca strana. Smatram da u slucaju velike inspiracije i volje moze da odigra sjajno, ali to je fifti-fiti situacija. Bozoljac je bolji tj sigurniji izbor, a i cini mi se da daje svoj maksimum za reprezentaciju.

                      Comment


                      • баш ми се свиђа како игра Степанек..баш зна тенис.
                        sigpic

                        Comment


                        • Podloga idealna za Stepaneka. Igra odlicno.

                          Iskustvo pokazuje da Novak i Zimoljic igraju lose. I priznajem da je to jaki argument da ne igra sutra. Drugo, jednako vazno, Zimonjic odlicno void Bozoljca kad igraju skupa, tako da izvuce maksimum iz Ilije.

                          To dvoje valja odmjeriti sa cinjenicom da je Novak trenutno najbolji na svijetu i da puca od samouvjerenja.

                          Comment


                          • Nije realno kako ovaj Radek igra

                            Sent from my HTC, posto mi se moze
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Moze da odgovara ova podloga Radeku koliko oce ali kada Novak igra ovako nema protivnika koji moze da mu parira. Odlicno igra Novak i samo je pitanje sa kojim rezultatom ce biti zavrsen ovaj drugi set.

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nije realno kako ovaj Radek igra
                              Dzabe mu i to igranje, kada nema sanse
                              Last edited by Lord Aleksoni; 15-11-13, 16:32.

                              Comment


                              • Nesto sisti u Areni.
                                Izduva se Lepi Rade
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X