Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    nema potreba za takvom provokacijom, pogotovo ne ovde, ako mislis provocirati trebao si biti tamo sa onima u Spaladium areni @(*6sd$%

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=TeKKe link=topic=1286.msg147492#msg147492 date=1278847891]
      neko je nesto doviknuo iz publike na Cilicev servis i komentator na HRT-u mrtav ozbiljan:''Zasto sad sudija ne da Marinu prvi servis?'' &*#GI(] ^*#(- kakvi pacenici #%d*
      [/quote]
      Je li moguce? fghj48d
      Stvarno nevjerovatno *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

      Ono sto je najvaznije je da Nole odlicno podnosi pritisak,bolji je sa osnovne linije,pojaca kad treba!
      Jos samo jedan set #$&+|r
      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        juce je Ljubicic izjavio da publika podjednako smeta i njemu kao i srpskim igracima..
        mislim da su danas vise omeli Cilica nego Noleta..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=jagodica link=topic=1286.msg147496#msg147496 date=1278848561]
          juce je Ljubicic izjavio da publika podjednako smeta i njemu kao i srpskim igracima..
          mislim da su danas vise omeli Cilica nego Noleta..
          [/quote]
          Hvala jagodice što si im objasnila

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=Stole-iz-Bora link=topic=1286.msg147493#msg147493 date=1278848284]
            Pa je li to ometanje? Isto kao što je sudija dao Novaku prvi servis, trebao je i Marinu.
            [/quote]
            Ma daj covjece budi objektivan %QWT&W
            A sto se dubla tice,pa Zimonjic je trenutno najbolji svjetski dubl igrac i kombinacija Ancic(koji je povrijedjen i koji vise nikad nece biti na nekadasnjem nivou)/Karlovic nema sta da trazi ni protiv dubla Zimonjic/Tipsarevic,a kamoli protiv kombinacije Zimonjic/Djokovic...
            I Ljubicic je i dalje najbolji hrvatski igrac,to je pokazao i u mecu protiv Novaka,kako se samo drzao,ove godine ima i osvojen Masters!
            [quote author=jagodica link=topic=1286.msg147496#msg147496 date=1278848561]
            juce je Ljubicic izjavio da publika podjednako smeta i njemu kao i srpskim igracima..
            mislim da su danas vise omeli Cilica nego Noleta..

            [/quote]
            Ljuba je car,on je svoju velicinu pokazao kad je smirivao publiku,Cilic mora da uci od njega kako treba da se ponasa jedan sportista!
            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ovaj komentator na HRT-u Mico Dusanovic me razocarao,znaci ni jedna pohvala na stranu Djokovica,ni jedan poen nista da pohvali,a covjeka sam smatrao profesionalnim novinarem.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=manda link=topic=1286.msg147499#msg147499 date=1278849160]
                Ovaj komentator na HRT-u Mico Dusanovic me razocarao,znaci ni jedna pohvala na stranu Djokovica,ni jedan poen nista da pohvali,a covjeka sam smatrao profesionalnim novinarem.

                [/quote]
                slazem se, komentari su mu uzasni, vidi se da se suzdrzava da ne krene da pljuje po ''gostima'' kako nas naziva, da ne ponavljam neke njegove komentare, ko ga slusa sve mu je jasno..

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=Stole-iz-Bora link=topic=1286.msg147476#msg147476 date=1278842491]
                  &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                  Ti obožavaš tenis, a ne znaš da u nedjelju prvi meč igraju prvi igrači, a odlučujući drugi!?



                  E svašta
                  [/quote]

                  to zavisi od zreba, za tvoju informaciju #%d*

                  u svakom slucaju dobrodosao na forum %QWT&W
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=manda link=topic=1286.msg147499#msg147499 date=1278849160]
                    Ovaj komentator na HRT-u Mico Dusanovic me razocarao,znaci ni jedna pohvala na stranu Djokovica,ni jedan poen nista da pohvali,a covjeka sam smatrao profesionalnim novinarem.
                    [/quote]

                    Ma on je mozda ranije bio profesionalni novinar, ali odavno je izgubio svaki kompas *%@(D!RY-
                    ja sam htela malo da slusam kako on prenosi, posto ovaj nas nema pojma, ali ne mogu da izdrzim da slusam takvog hrvatskog komentatora *%@(D!RY-

                    ajde Nole!!!!! #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Nastavlja Nole da montira. *#AI&D
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        inace eno ga i moj generalni direktor u publici, odmah iza Srkija ^&*ST*^#
                        a malo je falilo da danas radim, a on se setka po Splitu i gleda tenis (&$E#
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          bitno je da mi zavrsavamo posao na terenu ^%@7f..a oni neka se bave tim stvarima...

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Samo Đoković mi loš

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=Stole-iz-Bora link=topic=1286.msg147509#msg147509 date=1278850247]
                              Samo Đoković mi loš
                              [/quote]


                              Stole dobrodosao %QWT&W
                              Odakle si?

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=mr.gold link=topic=1286.msg147514#msg147514 date=1278850612]
                                [quote author=Stole-iz-Bora link=topic=1286.msg147509#msg147509 date=1278850247]
                                Samo Đoković mi loš
                                [/quote]


                                Stole dobrodosao %QWT&W
                                Odakle si?
                                [/quote]
                                Znaš li šta piše na ovom transparentu?


                                Admin Message
                                Sta kazes odakle si?


                                Comment

                                Working...
                                X