Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osoba koja je došla do karte je prilično mlada za moje godine, tako da ne znam odakle vam ideja da sam to ja mogao biti

    Janko će igrati u nedelju, ne vrijedi vam govoriti, paničari Bez njega nema nikakvih šansi, može i Novak da odmori.

    Comment


    • Lajovic je za Bozoljca Djokovic

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Lajovic je za Bozoljca Djokovic
        i Bellucci , Gulbis, Verdasco u jednom
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Slusajte notu



          p.s. obratiti paznju na Jankovo raspolozenje
          sigpic

          Comment


          • Klinci ucili tenis od clanova Dejvis kup tima

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                znaci, noto i ja zajedno bodrimo Noleta
                Jel ćeš da mu napraviš neke đakonije?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jel ćeš da mu napraviš neke đakonije?
                  Numem ja da kuvam
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Numem ja da kuvam
                    Kako onda misliš da navijaš sa mnom

                    Kako vrijeme odmiče sve sam veći optimista, zabrinjavajuće Bez Janka su šanse 40-60 ako Novak igra dubl, ako ne igra → šanse su nikakve.
                    Novak je popravio igru na mreži + return funkcioniše na maksimumu. Kakav god da je, Zimonjić može odigrati meč na vrhunskom nivou. Ideja i jeste da izađu njih dvojica i dobiju taj meč. Kako stvari stoje, najbolje je imati kartu za subotu → u tom grmu leži zec. Singl mečevi su na prvi i na stoti pogled neinteresantni.
                    Petak 1-1
                    Subota 1-2 (2-1)
                    Nedelja 3-2 2-3 (3-1)
                    Zaključak → tražite negdje po kladionicama tačne ishode meča 3-2 i 2-3, a gradite se sa 3-1

                    Comment


                    • Change of nomination for Serbia ahead of this weekend's #DavisCup Final: Dusan Lajovic replaces Janko Tipsarevic

                      Konačna odluka!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Da, onda je nemoguće 3-2, dobijamo samo sa 3-1.

                        Comment


                        • Samo dubl može da nas izvuče, Lajović nije loš ali teško da može nešto da naprvavi protiv Stepaneka a još manje protiv Berdiha! Ali opet ko zna, u Davis Cupu uvijek možeš da očekuješ neočekivano, tada u pojedinim trenutcima igra srce a ne glava!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Od gotovog ispade veresija
                            Umorni Novak treba da rizikuje zdravlje i odigra 9-15 setova narednih tri dana.
                            A ako kojim slucajem pobede onda ce svi zajedno da se raduju pobedi kolektiva i velicaju snagu tima
                            sigpic

                            Comment


                            • Užasno me nervira što nekako uvijek sve spadne na Novaka
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Kako onda misliš da navijaš sa mnom

                                Kako vrijeme odmiče sve sam veći optimista, zabrinjavajuće Bez Janka su šanse 40-60 ako Novak igra dubl, ako ne igra → šanse su nikakve.
                                Novak je popravio igru na mreži + return funkcioniše na maksimumu. Kakav god da je, Zimonjić može odigrati meč na vrhunskom nivou. Ideja i jeste da izađu njih dvojica i dobiju taj meč. Kako stvari stoje, najbolje je imati kartu za subotu → u tom grmu leži zec. Singl mečevi su na prvi i na stoti pogled neinteresantni.
                                Petak 1-1
                                Subota 1-2 (2-1)
                                Nedelja 3-2 2-3 (3-1)
                                Zaključak → tražite negdje po kladionicama tačne ishode meča 3-2 i 2-3, a gradite se sa 3-1
                                Ja sam uplatio juce oba reza 3-2 je 2.90, a 2-3 4.50

                                Comment

                                Working...
                                X