Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Za parove nema pomoći pa makar zajmili i braću. Lajović bi možda imao neke šanse da je šljaka, sa podlogom su otišle zadnje nade kad je on u pitanju. Vjerujem da će Tipsarević izaći na teren odlučujući 5 meč.
    Tarabić izvadio karte za treći dan
    sigpic

    Comment


    • Zar i i Ziki? O_o
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Janko se još nije oglasio? Zadnje što sam propratila je da je otišao u Nemačku da pokuša da sanira povredu..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Ako treba nesto da se zrtvuje to je onda Jankov mec protiv Berdiha ... tj njegov prvi mec ... Tad ne treba Tipsarevic da igra, vec neka alternativa .... Dubl bez Djokovica pls ... a u nedelju protiv Stepaneka, Janko na teren pa sta bog da ... Nije ni Rade nista bolji od ovog naseg sumornog Jankele ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • vala stepaneka moze da dobije i na jednoj nozi.

            i trebali su sljaku da stave kao podlogu a ne beton

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Biće teško. Janko ne igra. Ziki se žali na bolove u leđima. Nije dobro.
              odakle ti to da janko ne igra ?

              Comment


              • Ovo je poslednje o Janku http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=770618
                A koliko znam ima problema sa petnim trnom.. vrlo, vrlo nezgodna povreda ili bolje reći deformacija... mnogo boli čak i kada se hoda... Ne dobija se u sportu ili nekim istegnućem, uvrtanjem, već je to dugo taloženje kacifikata...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  vala stepaneka moze da dobije i na jednoj nozi.

                  i trebali su sljaku da stave kao podlogu a ne beton
                  Ja sam dobio info nzm koliko je tacan ali ne bi se iznenadio da jeste da zbog koncerta Natalie nisu mogli sljaku, jer ovi ne bi stigli sve da naprave

                  Comment


                  • Više ne znam ni šta da očekujme od DC, Janko povređen, Ziki isto tako, Novak umoran, Viktora nema, biće jako, jako teško, ali kao i uvijke nadamo se najboljem
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • A evo najnovije http://www.24sata.rs/sport/vesti/ves...g/113338.phtml

                      Janko Tipsarević još oseća posledice povrede, ali u našem timu su svi uvereni da će biti zdrav da pomogne reprezentaciji. Ukoliko on ne bude u mogućnosti da zaigra, a kako je Viktor Troicki suspendovan do jula 2014, zameniće ga ili mlade snage Dušan Lajović i Filip Krajinović ili iskusni Boris Pašanski ili Ilija Bozoljac.

                      - Rano je da se priča ko će i kada zaigrati, ali budem li izašao na teren bilo u dublu, bilo u singlu, trudiću se maksimalno. U svaki meč ulazimo s optimizmom i kada nismo favoriti, jer samo pozitivno razmišljanje može da dovede do uspeha. Nadam se da ćemo osvojiti Dejvis kup - kaže za “24 sata” Ika Bozoljac.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nema veze sto je nole umoran on i da igra svaki dan do petka uzeo bi 2 poena, eh sada za ostale nisam bas siguran ali kladionice nam daju jako velike sanse za osvajanje 1.35 vs 3.00

                        Comment


                        • Mirno spavajte.
                          DC je /opet/ naš
                          sigpic

                          Comment


                          • OOo veliki naš Manitu... sve što kažeš ja ti verujem...
                            Peca (po)gađa ko od šale samo da znate.

                            Spoiler
                            U suprotnom blizu mi je sektor 201
                            Last edited by miloolja; 12-11-13, 11:00.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by straxx90 View Post
                              Nema veze sto je nole umoran on i da igra svaki dan do petka uzeo bi 2 poena, eh sada za ostale nisam bas siguran ali kladionice nam daju jako velike sanse za osvajanje 1.35 vs 3.00
                              Vjerujem ja da će nam Novak donijeti 2 poena, to nikada nije bilo i neće biti pod znakom pitanja, ali ta dva poena nam nisu dovoljna za pobjedu. Pusti ti to šta kažu kladionice, to i onako nikada nije i neće biti bitno, svaki meč je priča za sebe.
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Ja ne vidim kako mozete osvojiti DC bez Zimonjica i Tipsarevica (jest da je njegova forma ocajna). Ne mislim da je pametno preforsirati Djokovica, iako bez uvrede za kapitena reprezantacije, on sam odlucuje dali ce igrati i singl i dubl, ukoliko nema ko drugi. Ne treba njemu taj tovar, pa ipak ovo je samo sport, imate DC trofej, bice drugih prilika. Treba biti realan.
                                Svakako mnogo srece i ovako, ako uspete uprkos svim malerima i poteskocima da izvucete pobedu, svaka cast.

                                Comment

                                Working...
                                X