Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce se situacija popraviti do Stanovog dolaska u BG

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Da li je moguće da za sektor 200 nema ni na blagajnama, a šta je sa kompletima, ja još obećala prijateljima koji žive van zemlje a veliki su navijači Novaka da ću se pobrinuti za organizaciju kupovine karata
      Živopisno odgovarajućim imenima ih je Navras sinoć nazvao
      taj sektor 200 su neki "vipovci", a kad bude prenos bice prazno

      Comment


      • Auuuuuuu, kakvi govnari, ne mogu da verujem.
        Ma, ko slusa narod, narod treba jebati

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Da li je moguće da za sektor 200 nema ni na blagajnama, a šta je sa kompletima, ja još obećala prijateljima koji žive van zemlje a veliki su navijači Novaka da ću se pobrinuti za organizaciju kupovine karata
          Živopisno odgovarajućim imenima ih je Navras sinoć nazvao
          Bilo je svega stotinak mesta u sektorima 212 i 216 ali nije bilo vezanih mesta, samo razbacano, u 10:05 kad su poceli sa radom Komplete su podelili!
          Znali smo da ce biti sranje ali ne ovoliko dno

          Ma lako je njemu da ih opisuje dok drugi kampuju ispred blagajne
          Nista, navijamo iz golubarnika i navijamo da Novak batali DC
          sigpic

          Comment


          • Kupite karte za gore i spustite se vec na prvoj pauzi, svakako ce biti prazno.
            Gledajte to s pozitivnije strane, manje cete platiti...
            A nerviranje vam se u svakom slucaju ne isplati.

            Comment


            • Nadam se da ce biti Ceca i JK, one obozavaju tenis, fanatici su pravi, kakvu atmosferu prave to nije normalno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nadam se da ce biti Ceca i JK, one obozavaju tenis, fanatici su pravi, kakvu atmosferu prave to nije normalno.
                nemoj da zaboravis na Seku
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Mislim da je Soraja najavila dolazak. Kaze da voli tenis i da se nada da ce Noleta ici sut za tri.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Lepa Brena mora da vodi navijanje

                    Comment


                    • Ne smeta meni ni golubarnik, samo da vidim ceo teren, ali da nemaš mogućnost da biraš i još da te pod*ebava svaka šuša... to je već nedopustivo, a kroz ove sitne svakodnevne, obične stvari malog čoveka, mada razume se da FINALE DC nije sitna stvar, vidiš koji je raspad ova država i kako ni za 100 godina ovde neće biti bolje, samo gore razume se, kao što svakim danom i jeste.
                      Najveću sam traumu imala da neću uopšte doći do karata, a za dlaku je moglo tako biti.

                      A ruku na srce nisma ni znala da ovoliki prč od zemlje ima ovoliko VIPovaca, sve moj do....
                      Last edited by miloolja; 25-10-13, 15:29.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nabavila sam karte
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Nabavila sam karte
                          od tebe se isto ocekuje i za Švajcarsku

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            od tebe se isto ocekuje i za Švajcarsku
                            Nema probleme, okrenem par telefona i karte su tu

                            Tada ces samo da kazes da li hoces mesto odmah iza Roleta
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nema probleme, okrenem par telefona i karte su tu

                              Tada ces samo da kazes da li hoces mesto odmah iza Roleta
                              Taman jednim udarcem dve muve
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                ..za prave navijace ostanu samo mrvice ako i toliko...
                                pravi navijac ce da ode i na djokovic-luscak, tipsarevic-istomin ili zimonjic/vemic-norman/fligen u barazu ili evroafrickoj..
                                voli narod ta finala, cudo jedno ne sumnjam da bi i marakana bila mala da primi sve zainteresovane.. i fanove i fensere...

                                evo kakva je situacija sa ulaznicama bila 2010. (Gde je više od dve trećine karata???)

                                Comment

                                Working...
                                X