Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To danas prolazi, koliko god nama to ogavno bilo. Najveci cigani imaju najveci uspjeh. Dzaba se ti sportski ponasas kad ti se to na kraju obije o glavu. Sport je postao prljav, kao i sve ostalo. Zalosno, ali je tako.

    Comment


    • Off za off-om, ali jedna nepobitna činjenica... u košarci i vaterpolu ona SFRJ je Špancima pila krv kad god je mogla i htela. Ima sve to veze.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ma, Spanci su oduvek bili sinonim za ogavnost neovisno o kom se sportu radi. Uvek neko simuliranje, prenemaganje, ciganisanje, valjanje po terenu... To je tako odvratna nacija da ne treba trositi reci. Ja ne znam da li postoji iko na kugli zemaljskoj da njih gotivi sto se toga tice, svima idu na ganglije. Jednostavno su cigani najveci i to je to. Najveca sportska nacija nisu jer jednostavno ne postoje u bazicnim sportovima( tamo gde su doping kontrole najrigoroznije prim. aut.). U basketu su izbacili sjajnu generaciju predvodjenu Gasolom, Navarom i tom ekipom i dalje jasu na tom talasu ali pitanje je dokle ce. Pre toga su uglavnom bili topovska hrana. U fudbalu su i ranije imali dobre ekipe, ali i luzerski mentalitet koji su konacno uspeli da prevazidju kada su primat preuzeli picopevci iz Barselone. No, nece ni to dugo trajati. Inace, ja se principijelno zalazem da se sve njihove selekcije i sportisti udalje iz medjunarodnih takmicenja na minimum deset godina zbog skandalozne odluke da se uniste svi dokazi iz Operacije Puerto. Em bi se sport ocistio od narkomana, em bi iskreni ljubitelji sporta bili postedjeni ciganasanja. Ovako nam ostaje da cekamo i radujemo se svakom njihovom porazu jer je poraz spanskog sportiste/reprezentacije/tima istinska pobeda sporta u svakom smislu.
        Last edited by Navras 16950; 20-09-13, 00:39.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • http://www.daviscup.com/en/home.aspx
          Ipak hard je podloga na kojoj ce se igrati finale.
          Last edited by Maxx-a; 26-09-13, 19:25.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Gdje bi Srbija igrala protiv Kazahstana, ako obadvije reprezentacije prodju prvo kolo?
            zrijeb je bio nemilosrdan. igrali bi u astani.. a u eventualnom 1/2 ako bude argentina, opet gostovanje...
            tezak zrijeb imaju i spanci, koji ce morati da nastupe u punom sastavu ako misle do kraja..
            svajcarci ako prezive ovo gostovanje u 1.kolu, u nastavku bi vjerovatno do kraja imali prednost domacineg terena (kaz, arg, spa) pa ih stoga ocekujem u punom sastavu na zimu u bgd


            Originally posted by Maxx-a View Post
            http://www.daviscup.com/en/home.aspx
            Ipak hard je podloga na kojoj ce se igrati finale.
            za razliku od one pr par godina (australija, gruzija) ili npr onog zivog pieska u pragu prosle god. ova sljaka protiv kanade je izgledala kao da je sa filip satrijea i ja sam navijao da se ista postavi i u finalu ako je ikako moguce.. ali vjerovatno se racunalo i na dobar ucinak novaka na masters kupu gdje bi u krajnjem slucaju imao svega tri dana lufta za privikavanje... premalo

            Comment


            • Janko je ipak bolji na hardu , a verovatno se racuna i da je Ilija bolji server od Stepaneka
              Bilo je za ocekivati sljaku, videcemo, sigurno je i Novakov umor nakon WTF -a anticipiran.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Još uvek ništa od karata za finale Info koji sam danas dobila

                sigpic

                Comment


                • Pa rano je jos za karte
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Da, jeste rano ako poredimo sa onim iz 2010 kada su ih pustili u prodaju manje od mesec dana pred mečeve.
                    A ako poredimo sa nedavno odigranim sf kada su karte bile u prodaji još početkom jula onda i nije rano
                    sigpic

                    Comment


                    • Preglupa odluka, osvaja Česka, Novak ce biti u jos vece kanalu posle takvog poraza.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel to definitivno?

                        Šljaka koju su uradili Slovaci protiv CAN, a nema sumnje da bi uradili posao i sada perfektno, bila je sjajna, pogotovu u odnosu na neke ranije.
                        Last edited by miloolja; 26-09-13, 23:53.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Definitivno, sad Radek lagano moze do jedne pobjede, dubl ionako uzimaju Cesi, dok Janko nije dovoljno dobar trenutno da dobije Berdycha.
                          sigpic

                          Comment


                          • DEFINITIVNO! Pa mi smo totalne budale!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • RukoHard kao i 2010.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da vidim na sajtu DC. Kakva greška
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X