Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Petra View Post
    Znaci polufinale nam je sigurno
    Docice Roger sigurno,tu priliku ispustiti nece
    Ako dolazi Roger, nije sigurno ni cetvrtfinale... dva poena preko Janka + poen u dublu -> Svajcarska ide dalje...

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      Ako dolazi Roger, nije sigurno ni cetvrtfinale... dva poena preko Janka + poen u dublu -> Svajcarska ide dalje...
      Sigurno je sigurno,nemoj Janka tako olako potcenjivati
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • samo Role da dodje
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Iskukasmo ga, Bojana-znas sta ti je ciniti

          Comment


          • nemoj da brines, sve je pod kontrolom
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • O, baš lep žreb

              Comment


              • Imal gdje zrijeb za BiH

                Comment


                • Ne vidim zasto bi Federer dosao da se lomi po sljaci u februaru
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Sigurno je sigurno,nemoj Janka tako olako potcenjivati
                    Ne potcenjujem ga ali i Federer i Wawrinka su bolji od njega...

                    Comment


                    • Ne mora Role doci, ali je Stan sigurno tu

                      Sljaka bi im bila bas velika greska

                      Comment


                      • Rogerovci , male su šanse da vaš pulen igra, malo realnosti nije na odmet. Koliko je poznato do 2004 igra gotovo isključivo kada su u situaciji da se bore za opstanak u WG.Baš će u 33 godini da se lomata za DC, no nada uvek ostaje poslednja.
                        Za Novaka takođe sumnjam da će igrati DC 2014, naročito ako Srbija ove godine uzme Salataru. Novaku je svakako mnogo bitiniji RG 2014 od DC.
                        Last edited by Maxx-a; 18-09-13, 13:57.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Sljaka znaci 2:0 za Srbiju u startu. Dubl bi morao da rijesi, a tu nista nije sigurno bas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Imal gdje zrijeb za BiH
                            Bas sam gledala, jos nije zavrsen DC za evroafricku zonu za ovu sezonu, za prvu grupu, pa verujem da zato nisu uradili zreb
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by SonjaFan View Post
                              Ne potcenjujem ga ali i Federer i Wawrinka su bolji od njega...
                              Ok.,ali...uostalom daleko je 2014,videcemo
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sljaka znaci 2:0 za Srbiju u startu. Dubl bi morao da rijesi, a tu nista nije sigurno bas.
                                2-0 imaju u startu kako god da okrenes...Roger ne mora ni igrati protiv Novaka...ide se na dvije pobjede nad Tipsom/Viktorom i dubl

                                Comment

                                Working...
                                X