Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikako da uhvatim vremena da nesto napisem, ritam arena-kafana-arena-kafana nije ostavio puno prostora za druge aktivnosti A vidim da su mnogi pre mene vec sve to lepo opisali tako da ne bih imao puno toga da dodam osim da se slozim da je to bio sjajan vikend u svakom pogledu. Odlicno navijanje, sjajna atmosfera, dobro druzenje, vrhunski tenis i povrh svega pobeda i plasman u jos jedno finale.

    Jankela heroj i drago mi je sto je tako ispalo jer se videlo da mu je bas stalo da ispravi ono sto je proletos zasrao. Svojski se trudio tako da ni podrska s moje strane nije izostala, nisam stedeo grlo i dlanove, pored ovih sto stalno skljockaju morao je neko i da navija Iskupio se pobedom nad Popisanim, na dobrom je putu da se opere, ali nisam jos sve zaboravio Odlican utisak ostavio je i dubl, malo im je falilo, ali Nestor je zaista vrhunski majstor ove igre. Od gostujucih tenisera upravo je on ostavio najjaci utisak na mene. Strasan igrac. Takodje, kanadski navijaci su bili sjajni, bodrili su svoj tim freneticno od pocetka do kraja, a transparent na samom zavrsetku govori da su i njihovi utisci, osim poraza, uglavnom pozitivni.

    Za kraj ono najbolje, covek bez kojeg sve ovo ne bi bilo moguce, pokretacka snaga i motor ekipe, momak koji najvecu inspiraciju pronalazi upravo onda kada brani boje svoje zemlje. Ne postoje reci kojima bi se opisali zadovoljstvo i sreca koji iz njega izbijaju kada pred punom Arenom igra za Srbiju. Jedna strasna hemija je uspostavljena izmedju njega i publiea. Podrska koju on dobija nije prosto navijanje vec su to, sto bi rekao DV, casovi ljubavi. Nosen time prosto je samleo Pospisila i Raonica, mada se ovaj drugi nesto bolje drzao, ali samo u prvom setu.

    Sve u svemu, odlican vikend u Areni, a za dva meseca sledi repriza. Tim koji dobija ne menjamo, kako igracki tako i navijacki, mozemo ga samo dopuniti i osveziti
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Nestorović odvratan sa ponašanjem i uživo, ili se takav utisak samo stiče preko TV-a?

      Comment


      • Ne, Popisani je odvratan.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Nestorović odvratan sa ponašanjem i uživo, ili se takav utisak samo stiče preko TV-a?
          Takav je i uzivo, od Kanadjana definitivno najogavniji sto se toga tice, mada je i Pospisil prilicno iritantan lik.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Meni je drčnost mladolikog Vaseka išla na živce.. mnogo se ku...o na gostujućem terenu i to za gluposti.
            Nestor uvek isti, ma gde bio, ma skim ili protiv koga igrao. Izuzetno nadmeno deluje, ali to jemožda samo spoljašnjost.

            EDIT: Što se tiče škljocanja, za finale "unajmite" nekog drugog, biće žestoko i ne nameravam ni jedan momenat da ispustim, pogotovu da mi ne promaku neki jeftini fazoni "lepog", a ni lepi nije imun.
            Last edited by miloolja; 17-09-13, 00:07.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jeste kenjao u par navrata oko nekih sudijskih odluka, istangirao mi je zivce solidno, ali najvise me iznervirao linijski kada je dosudio FF Bozoljcu i to u bas nezgodnom momentu
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Evo noto ce da skljocka, ima profesionalni aparat, obezbijedice nam i VIP lozu, ja cu donijeti negro bombone i bananice.
                sigpic

                Comment


                • A Multivitu?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To ce Ivan ili Sharda. Dusmani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Od mene samo sjemenke i eventualno kisela(što manja to bolja), to je maksimalno koliko se mogu ispružiti. Srećom tu su forumaši koji će sve to obezbjediti. Neka bombone budu gumene.

                      Comment


                      • Da, nema logike ti da donosiš, ali to mi je prvo palo na pamet.. dobro da nisi nešto od mene tražio, bar čokoladnu tortu...
                        Ne zaboravi na preostali dvojac, kad izleti sombrero iz tašne ili sudija direkt sa NPSUD-SA... valja se pripremiti.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Od mene samo sjemenke i eventualno kisela(što manja to bolja), to je maksimalno koliko se mogu ispružiti. Srećom tu su forumaši koji će sve to obezbjediti. Neka bombone budu gumene.
                          Sredi karte, znamo da lezis na pare. Ja ti donosim dva pakovanja gumenih, one vocke i one male coca-cole.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uz sjemenke i kiselu ponijeću aparat, ali za brijanje, da se teniseri mogu ošišati. Naravno, dolazim u nedelju, sramota da mi finansirate 3 dana. Tu je i Olja sa čokoladnom bombom, umjesto škljocanja držaće tanjiriće u rukama koje će poslužiti nakon svakog dobijenog seta.

                            Comment


                            • ‚‚Na tribinama nisu teniski navijači, već fudbalski" - selektor Češke Jaroslav Navratil
                              Šta li ste radili po Areni da vas ovaj fini čovek ovako vidi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ali oni dolaze vec sa 0:2, kakvi kraljevi, uzasan stav.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X