Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Krajem septembra dolazim zbog drugih stvari, a onda kad bude DC opet... Understand?
    Ma kapiram ja sve... samo ne znam kakve veze ima DC i septembar
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma kapiram ja sve... samo ne znam kakve veze ima DC i septembar
        Je li moguce ovo... dje pronadje ti uopste tu vezu?
        Planirao sam da dodjem da gledam duel sa Kanadom, ali sam odlozio dolazak za kraj mjeseca, nebitno sad... A doci cu nakon toga jos jednom, kad bude finale.
        Rekoh to prije Bojani jer je bio plan da se danas pojavimo kao Svajcarci tamo. Sad jasno?

        Ko je ono bjese planirao da me upuca prosli put? Ti?
        Last edited by Drunken Whaler; 15-09-13, 22:32.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Janko odlicno odigrao. Vasek je bio malo izmoren od prethodna dva dana i ostavilo je posledica na njegovu igru .. Janko malo iskomplikovao na kraju, ali dobro, to je ipak on ..

          Bravo za navijace, sto su skandirali Viktoru a i Janko i Bogdan su mu u inervjuu posle meca pruzili podrsku ..

          Nadam se da cemu smanjiti kaznu i dopustiti mu da bude deo tima za finale ..

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Bojana dosla sa kacketom, izbacena iz Arene ala Troicki. Altlosta spava, Milicica trazi Novaka u svlacionici, jedino Olja i Navras navijaju.
            Cijelo vrijeme sam pokušavao da provalim zašto je atmosfera kao u pozorištu, prevaru sa kačketom ne bih komentarisao.


            Originally posted by pecaros View Post
            Kad se udruze Roletovci i Noletovci zajebancija zagarantovana a Cesi bolje da ne dolaze. Neka posalju onu peharcinu pa da se ubaljezgamo ko ljudi.
            Imamo loša (ne tako davna) iskustva, ne bih se igrao sa vatrom, dovoljno se jednom opeći Predlažem im da se udruže sa Rafaelovim, ipak se sa njim mnogo bolje znaju, nekako je to i generacijski mnogo bliže.


            Teren jako spor kroz izmjene, ne bi Nadala na ovome probili ni tenkovi. Teniski projektili se ispaljuju samo u Sarajevu, a ovo danas nije ništa

            Sa ovim timom i istom podlogom salatara neće izmaći. Srbijo, zemljo tenisa!

            Comment


            • Ivane, a to mi je hvala što tada nisi ostao kod kuće i Delpa gledao na TVu?
              Sam si se upetljao u priču i ćuti više.




              Sličice sa vikend DCa u Beogradu

              Last edited by miloolja; 15-09-13, 23:39.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Taj "ostanak kuci" prosto nije mogao nikako da se desi, nasao bi se plan B, po potrebi i C
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • The 2014 Davis Cup by BNP Paribas draw is taking place in London on Wednesday 18 September at 11:00 local time (10:00 GMT). This year the ITF is pleased to announce that you can watch the draw live on DavisCup.com, which means you will be among the first to know the fate of your nation in next year's competition. The draw, which is taking place at the office of BNP Paribas in London, will dictate the teams to face one another in the 2014 World Group as well as Zone Groups I and II. Please note that it may not be possible to hold the draws for 2014 Europe/Africa Zone Groups I and II on 18 September, as there are still two ties to be played in this region in October. Seeds for the draws will be announced on Monday 16 September.
                  http://www.daviscup.com/en/news/157860.aspx
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Olja, jel smo medju nosiocima .. Mislim, kapiram da jesmo, nego da pitam ?

                    Comment


                    • Izvinjavam se ako je bilo



                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Srbijo, zemljo tenisa!
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Imamo loša (ne tako davna) iskustva, ne bih se igrao sa vatrom, dovoljno se jednom opeći Predlažem im da se udruže sa Rafaelovim, ipak se sa njim mnogo bolje znaju, nekako je to i generacijski mnogo bliže.
                          ipak ne, ovde su najveca prijateljstva izmedju nas i vas

                          a i sa onim Nadalovcima je nemoguce udruziti se, onaj njihov kad ne igra, oni i zaborave da tenis postoji
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Boca konacno priznao sta radi u timu

                            "Lako je biti general u ovom timu. Kada imate ovakve igrače možete samo da im dodajete peškire i vodu", rekao je iskreno selektor Bogdan Obradović.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Jes vala, sa oni kozmetici sklonim teniskim sudijom mogu udariti zajebanciju kolko oces i niko se naljutiti nece.
                              Mada je on Stanislavljevovac , al ima nekog minulog rada i kod Roletovaca
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Jes vala, sa oni kozmetici sklonim teniskim sudijom mogu udariti zajebanciju kolko oces i niko se naljutiti nece.
                                Mada je on Stanislavljevovac , al ima nekog minulog rada i kod Roletovaca
                                A po potrebi i Novakovac

                                Comment

                                Working...
                                X