Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kada Bojana i Shminka otvoreno podržavaju Novaka, ne piše mu/nam se dobro.

    Dobro de je taj Bozoljac do sada bio? Nigde ga nisam videla ovih dana.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Meni je dosta trilera za ovu godinu..
      bilo bi dobro da četvrti meč odluči, ali teško..
      videćemo..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Prognoziranje pobjednika nije podrzavanje

        Comment


        • Ma prepadoh se da igra Lajović dubl, mada kako igra kanadski dvojac....

          Novak ulazi u evrposku zonu normalnog života tek za nedelju dana, toliko je potrebno organizmu da se privikne, ali dobro je što prvu igra protiv Pospišila i što je igranje za DC nova dimenzija tenisa kod njega.

          Originally posted by shminka View Post
          Prognoziranje pobjednika nije podrzavanje
          Nije, nego još gore, Fladanova škola baksuzluka i uroka. Jasno ti je da to neće doveka da prolazi, kao i kod njega što nije.
          Last edited by miloolja; 12-09-13, 15:40.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja idem
            Idemooooooo Srbijaaaaaaaa
            Ostacu bez glasa od navijanja
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              ja cu najverovatnije ici na DC, ajmo Nole svi te vole
              Kako sad najverovatnije,rekla si da ides
              Gledacu kacket,u pauzama,pa ti mahnem iz mase
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ma šta ima da ga gledaš i mašeš, mazni joj ga.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • LJudi koliko su najjeftinijie karte za jedan dan,nesto nisam pri parama a otisao bih sa devojkom,pa me zanima koliko je za siromasnu raju ?

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ma šta ima da ga gledaš i mašeš, mazni joj ga.
                    Hocu ako mognem od mase da vidim seficu od forum,pa da joj mahnem,red jea kacket mi ne treba,nek joj mazne kome treba
                    @Zile -ti da ides? nemoj,pa pogledaj sta si sve pisao koliko si ljut i ogorcen na Noleta, smiluj se na svoje zivce
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Posto necu nositi kacket, ipak dolazim s' posla, tesko da ces me prepoznati
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Posto necu nositi kacket, ipak dolazim s' posla, tesko da ces me prepoznati
                        Taman sam mislila da cu te videti
                        Bice ovaj rad
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Bojana, pa kačket stane u tašnu.

                          Petra, kačket ti ne treba.. ugaziš ga.

                          Žile, najjeftinija ti je subota 600 din, onaj gornji deo, donji, I kategorija je 1200.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma kupis karte za gore i kasnije sidjes dole, tako sam ja radila stalno jer dole bude prazno, to su one karte za sponzore i face... A njih svakako nema toliko da napune sve...

                            Comment


                            • miloolja,to nikad ne bih uradilabez obzira sto je bojana sefica od forum

                              majabl,

                              Idemo na pobedu Srbijaaaaaaaa
                              Last edited by Pertla; 12-09-13, 21:49.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Bojana, pa kačket stane u tašnu.

                                Petra, kačket ti ne treba.. ugaziš ga.

                                Žile, najjeftinija ti je subota 600 din, onaj gornji deo, donji, I kategorija je 1200.
                                Auuuuu 1200 je najjeftinija,sanse su drasticno opale da idem ali potrudicu se...
                                Last edited by Zile90; 12-09-13, 23:38.

                                Comment

                                Working...
                                X