Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko popušta Vladane!
    Kakvi drugi servisi ideeeemooooooooooooo
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • zasto nesto ne crkne pa da ne slusamo ovog Mijaljevica, kako me samo nervira
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Bob ne popusta zere
        sigpic

        Comment


        • Jel' se meni cini ili Djokovic otisao
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ajte ukinite tog lika, cak i ako ne znam ko je...pocinje me strasno nervirati sto vas sviju nervira

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              zasto nesto ne crkne pa da ne slusamo ovog Mijaljevica, kako me samo nervira
              Ja sam ga UBIO ! Stream pa nek on patetishe drushtvu sa svojim kumovima i ostalim frendovima ...
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Ajte ukinite tog lika, cak i ako ne znam ko je...pocinje me strasno nervirati sto vas sviju nervira
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • znaci ovo je daleko najbolji mec u davis cup dublu!!

                  Comment


                  • Idzo je car najveci, oborio sigurno neki rekord po broju asova posle drugog
                    sigpic

                    Comment


                    • Mike mora posustat, nema ko drugi

                      Comment


                      • Bozoljac zna samo velike meceve igrati a i njih obicno izgubi
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Mike ili Zimonja, pitanje je samo koji ce biti prvi
                          sigpic

                          Comment


                          • Care, care, govedare kolk'o ima sati?

                            C'moon Mike!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ilija Gromovnik
                              22 asa

                              Comment


                              • Jel' ovo telom ili reketom bilo
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X