Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mijaljevicu, umukni vise
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Cuti Mijaljevicu srece ti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Sto se mene tice Bozoljac je bolji u ovom setu, nasao je neku novu snagu u sebi i izgleda bas mocno.
        sigpic

        Comment


        • Bolje serviraju sad puno Ziki i Ika...mogu oni ovo dobiti lako

          Comment


          • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neka mu neko kaze da ne prosipa, da ne gadja paralelu jer ne umije, jer poena nije uzeo jos kad je tako riternirao
            sigpic

            Comment


            • Jao Ziki j*bala te paralela
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • definitivno bi Vladane nekim ljudima dobro doslo nase znanje

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  definitivno bi Vladane nekim ljudima dobro doslo nase znanje
                  Daj mi mjesto selektora Francuske i dovodim ih do trofeja, daj mi Belluccija ili Kohlyija i dovodim ih do TOP 10
                  sigpic

                  Comment


                  • Zimonja ce na kraju resiti mec u nasu korist riternom u ovu njegovu paralelu,videcete,za to se sprema
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Al serviraju ko besni
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne mozemo da iskoristimo kad imaju slab servis i to ti je . Imali smo par sansi ali oni nekako uvek pronadju dobar servis i uspeju da se iscupaju . Bice ovo duga noc .

                        Comment


                        • Favoriti su sad s obzirom na to kako serviraju, samo malo normalniji retern i pobjeda je tu

                          Comment


                          • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                            Zimonja ce na kraju resiti mec u nasu korist riternom u ovu njegovu paralelu,videcete,za to se sprema
                            Mijaljevic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Al serviraju ko besni
                              Ma ne serviraju, svaki drugi je sansa, nije da ih nema. Nego ce valjda Zimonja ukapirat' do kraja da treba da ide na onoga koji servira, da izbjegava paralelu iz riterna.
                              Ika riternira savrseno, po knjizi.
                              sigpic

                              Comment


                              • mislim da je sad pravo vreme za brejk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X