Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
    Ne znam kakav je Linstet lik,ali sa Lodrom se retko ko moze posvadjati...svi tako kazu,lik je carina.
    Ljodra je rasista i on je tebi carina
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by AcaDjilkos View Post
      Evo opet na 30:30 retardiran potez...eto Bojana kad me vec pitas sta radi.Hiljadu je ovakvih napravio.
      a Ika nije usrao onaj volej na kraju 4. seta, to ne spominjes....
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ljodra je rasista i on je tebi carina
        Pitanje je to veliko...a i svakako nema razloga da bude rasista sa Zikijem nebitno to,to samo mogu da sumnjam da je Ziki kriv za te svadje i sa Vemicem i sa ostalima,ali da ne igra za repku vec godinama,ne igra.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Kriticari,

          Da li znate da oni igraju protiv daleko najboljeg dubla na svijetu?

          Comment


          • Pustite ljude prvo da izgube, pa ih onda napadajte

            Comment


            • Koliko li ce ovo trajati...
              Ne smem ni da pomislim koliko bi trajalo kada bi se na Wimbledonu pali Karlovic i Isner i usli u peti set.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ma nije Llodra rasista, samo je brz, izjave su mu legendarne, da ga nema trebalo bi ga izmislit'
                sigpic

                Comment


                • imat ce zimonja i ilija sansu 100% samo ako je ne iskoriste,znaju sto slijedi

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Kriticari,

                    Da li znate da oni igraju protiv daleko najboljeg dubla na svijetu?
                    pa ovde mnogi pljuju Iku,iako decko ubija trenutno...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                      Pitanje je to veliko...a i svakako nema razloga da bude rasista sa Zikijem nebitno to,to samo mogu da sumnjam da je Ziki kriv za te svadje i sa Vemicem i sa ostalima,ali da ne igra za repku vec godinama,ne igra.
                      Sta je bre pitanje, pa imas njegovu izjavu

                      za Vemica sam rekla, da ni on nije lagan covek, moze se reci da je totalno suprotno...

                      @NI
                      ma najbitnije je pljuvati, to nam je nacionalni sport
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Kriticari,

                        Da li znate da oni igraju protiv daleko najboljeg dubla na svijetu?
                        I igraju odlično i dalje, bez obzira na sve. Ništa im se ne može zameriti, ni jednom od njih.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ljudi fenomenalno odigrali, cak i ako izgube treba im skinuti kapu...kako su samo motivisani bili, kako su razbili bracu i kako je samo jako odjekivalo ono...dobaaar;)

                          Comment


                          • Ma Llodra je rekao parafraziram nisam rasista, rado bih spavao sa Azijatkinjom a i najbolji drug mu je crnac rece, a i posto bi rado spavao sa Azijatkinjom logicno je da nije rasista. Jbn car
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja nikada pljuvac nisam bio,a ti valjda to Boki znas jer smo godinama ovde na forumu.Jedino sto zameram Zikiju je sto se ne ponasa kao lider dubla.Pravi greske koje NE SME.Bezvoljne greske.Ne samo veceras,vec 2-3 god. u DC-u.
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Ako necega nije nedostajalo veceras, onda je to volja;)

                                Mike odavno vec prvog ne moze da pogodi, to je sansa...pali su svi fizicki

                                Comment

                                Working...
                                X