Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bez psovanja
    Last edited by bojanaBG; 06-04-13, 22:01. Reason: ...

    Comment


    • Kakav top 5, najbolji na svijetu!

      Comment


      • Bice tezak verovatno ali ako ovako smireni ostanu ja mislim da ce ovo biti pobeda od 3-0...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP
          Ajde iskuliraj malo , Nenad je bio pvi dubl igrac sveta i sad je pred kraj karijere . Sta je on dao sza reprezentaciju i ti tako pricas sad .

          nesjecam se kad je zimonjic donio neku vaznu pobjedu srbiji ?

          Comment


          • Originally posted by 2012MARIN View Post
            nesjecam se kad je zimonjic donio neku vaznu pobjedu srbiji ?
            Ziki je igrao za nas i igrao i dubl i singl i bio selektor, kad smo igrali neke 5.evroafricke zone, tako da sigurno ne zasluzuje da ga tamo neko psuje...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa niko ne moze sam da donese trijumf . Da nije Nenada koliko god da igra Ilija dobro ne moze sam da iznese ovo . A Nenad igra 20 godina vec i reci da on nije zasluzan ni za jednu pobedu u dublu je smesno ;) .

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ziki je igrao za nas i igrao i dubl i singl i bio selektor, kad smo igrali neke 5.evroafricke zone, tako da sigurno ne zasluzuje da ga tamo neko psuje...
                To sam zeleo da kazem , sta je on sve dao za nas . Ali vidim to se zaboravlja

                Comment


                • prestani da psujes
                  Last edited by bojanaBG; 06-04-13, 22:10. Reason: ...

                  Comment


                  • Pada Ika, fenomenalan je danas Zimonjic...tesko da ce ko ove godine mocniji udarac odigrat od onog drop sot pasing sota...predobar je danas

                    Comment


                    • Ajmo momci, još jedan tajbrejk

                      Comment


                      • Ajmo jos jedan tajbrejk i da zavrsimo posao kao dolikuje sampionima
                        Steta za ovaj set , Ika se ocigledno umorio i u odlucujucem trenutku odsrevirao ovako gem , samo da ne preokrenu ovo . Ajde momci , smognite snage i zavrsite ovo .
                        Last edited by Lord Aleksoni; 06-04-13, 22:20.

                        Comment


                        • pada Ika sad u igri, ovo je sad bas bitno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • pisi kuci propalo je,nisam srbin al stvarno ih vise volim od ovih amera,i pogotovo radi djokovica

                            Comment


                            • Ih, bre...

                              Comment


                              • па кад Бозољца ставе једном у сто година....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X