Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obradovic nije normalan, ako je vec odlucio da Bozoljac igra onda je morao da skloni Zimonjica, pa kad je Zimonjic odigrao dobro za reprezentaciju poslednji put, ja se stvarno ne sjecam

    Ja batalio sa gledanjem na 3:1 za Francusku u trecem setu, rekoh gotovo razvalise ih Francuzi kad sad imam sta da vidim

    Ako Argentinci ovo izvuku neka Nalby vodi reprezentaciju do trofeja, neka bude labudova pjesma, kome treba Del Potro
    sigpic

    Comment


    • Pobedili Argentinci, od Nalbija se i ocekivalo da odigra dobro, ali Zebalos je bio neverovatan
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • bravo argentina <3

        Comment


        • Pokazao je i protiv Nadala da ima to u sebi, ovo je ogromno iznenadjenje, ogromno. Jo ako dobije Juana odlucivao bi 5. mec, a tu bi mogao David na teren, mozda i Zeballos. Inace od Gasqueta nema nista, oni imaju 4 igraca i preko toga se ne moze ici, Jo, Gilles, Michael i Julien, mozda najbolje Julien da igra jer Gilles tesko da moze dobiti ikoga od Argentinaca na sljaci.
          Debilna odluka Clementa.
          sigpic

          Comment


          • Po prvi put sam cini mi se odgledao dubl od prvog do zadnjeg poena i nisam zazalio. Zebaljos danas fantastican,bukvalno bez greske je odigrao citav mec.Nalbandijan takodje sjajan uz par voleja ala Rios. Od Francuza sam ocekivao vise,pogotovo je Ljodra podbacio.

            Comment


            • Prijavljujem se za mjesto selektora DC reprezentacije Francuske, siguran sam da bih bolje radio od Forgeta i Clementa
              sigpic

              Comment


              • Pa Vladane nema koga da pozove, Gaske je povredjen, ne znam ni sta je sa Monfilsom, tako da mu je najjaci sastav upravo Conga, Llodra, Beneto i Simon
                Druga je stvar sto je i SImon trenutno u ocajnoj formi, a izgleda da se i povredio, plus je danas dubl podbacio, a Argentinci su odigrali cini mi se iznad svojih mogucnosti, posebno Zebalos.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • U ovoj grafici na početku i prikazanim rezultatima po setovima i odigranim jučerašnjim mečevima, pobeda je dodeljena Izneru.
                  Stvarno kriminal od prenosa.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Od kad je to Richard povrijedjen? Zbog onog meca u Miamiju sa Andyem, pa nije to nista strasno
                    A evo Chardy npr. mnogo ozbiljniji na sljaci trenutno od Gillesa, Monfils ne vjerujem da moze, mozda Paire ali Gilles nije igrao kad je trebao da igra u finalu protiv Srbije protiv Viktora, a sad igra. Pa oni sve naopako rade, totalno pogresne poteze vuku!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ipak Bozoljac sa Zimonjićem...

                      Comment


                      • Ajmo momci,prvi set je sansa,evo ga brejk idemo sad !
                        sigpic

                        Comment


                        • Rutinski dobijamo , kakva braca Brajan pored zivog Ilije Zna se ko je uzeo set Federeru na W-u
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Бозољац ника није изгубио дубл са Зимоњом! могао би лако вечерас да изгуби невиност...
                            sigpic

                            Comment


                            • Dubl tj. parovi shto inache nikako NE podnosim i gledam samo kad mi je ultradosadno a singl igrachima sluzi samo kao trening za voleje i igru na mrezi JE jedna jako prevrtljiva igra,nimalo se ne chudite ako Srbija ovo dobije,makar mene zachuditi nece...shto su stavili Bozoljca...pa vjerovatno radi servisa a i ima iskustva u ovoj "igri "...
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • има право Владан! Зимоња рупа...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X