Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje Bozoljac da igra Dubl.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Šteta, stvarno šteta.
      Kakvu šansu je imao na one dve brejk lopte i druge servise Kverija.
      Ništa mu ne zameram, svaka čast na borbi.
      Biće teško.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by mareliverpool View Post
        Bolje Bozoljac da igra Dubl.
        Bozoljac i Novak, Zimonja pojma nema, ali to se nikad nece desiti, Nenad sigurno igra.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Losmi razbi, 9 komada u 5 servis gemova...ni sam ne znam kako do breaka dodje...nije se ni oznojio, a prvi set je tu
          Ajmo LOshmi treba mi brejk majstore ;)
          A Troicki je nocas pruzio sve shto je mogao,Sam je borac,ako se oporavi i ako bude odluchivao njegov mech sa Isnerom,ne dajem tu Dugom neku veliku prednost .
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Dzumhur danas igra i sing i dubl...izdrzi majstore!!!

            Comment


            • imam osjecaj da ce kazahstanci okrenuti cehe

              Comment


              • Dzumhur isto kao i Tsonga juce, ima tri vezane mec lopte na svoj servis a onda mora spasavati brejk loptu, uspjeva u tome i konacno zavrsava mec...
                Bosna izjednacila, sad su dublovi na redu, idemooooo
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                Comment


                • Velika steta sto Viktor nije isoristio nocas mali pad u servisu Sama i da dodje do veoma vazne pobede za nas . Ovako trebalo bi sutra da izadje Novak na dubl , odlicno igra voleje na mrezi i mislim da bi cinili sjajan tandem sa Nenadom .
                  Ono kad si igrali dubl protiv Australije dobro je funkcionisalo i verujem da mogu danas da dobiju bracu .

                  Comment


                  • Steta za juceranji mec, ispostavilo se da je onaj 1. set bio presudan
                    Zaspala sam na pocetku 3. seta, tako da nisam gledala, ali svaka cast Viktoru na borbi, dao je svoj trenutni maksimum.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Majstor Dzumhur, kako spasi onu BP

                      Velika pobjeda

                      Comment


                      • Kakvo je stanje u dublu, kad igrate?

                        Svi mecevi su zivi za nedelju, to je sjajno. Upravo poceli Argentinci i Francuzi, ako iznenade Argentinci nekim cudom onda bi Juan mogao da im donese pobjedu, no vjerujem da ce sjutra David na teren, ali tesko protiv Gillesa, mozda protiv Richarda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovi Francuzi stvarno umeju nepriojatno da iznenade sa izborom igraca . Prvo su protiv na u finalu stavili Lodru da igra odlucujuci mec za titulu a sad su juce stavili mrtvog Simona da igra drugi singl a Gaske je u boljoj formi .
                          Jedino pogode sa ovim dublom , jer msm da nemaju bolji izbor od Benetoa i Lodre .

                          Comment


                          • Povukao se Clement, imali bi i u dublu bolji izbor
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma dobro , ali ni Beneto i Lodra nisu los par

                              Comment


                              • Zijan u dublu. Kisa nas je bas zeznula jucer kao i povrede Setkica i Brkica

                                Imali Dzumhur i Gorcic 5-2 u prvom setu i 40-30 na servisu...a onda se raspali...jednostavno nije bilo dovoljno energije. Gorcic i ne trenira vise ozbiljno, dok je Dzumhur bio iscrpljen...ubjedjen sam da bi ih u "normalnim" uslovima Brkic i odmorni Dzumhur lako dobili

                                Ovako nam ostaje da se nadamo preokretu...sto je gotovo nemoguca misija...tesko da se Damir moze do sutra oporaviti, a Albot je svakako bolji od njega

                                Comment

                                Working...
                                X