Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propustila je isuvise sansi sa titulu Argentina al sami su krivi.Bez Delpa je mrka kapa mada ko zna a ti problemi i sukobi su poceli 2008-e u finalu protiv Spanije.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Vladane,

      2008. se DP povrijedio usred meca. 2009. je DP imao ozbiljnu povredu. 2011. su pruzlili sjajan otpor Spancim u Spaniji. definitivno su zasluzili jedan.
      NI to je bila sala, naravno da zasluzuju.
      Originally posted by ClayWarrior View Post
      On je jos pre rekao da nece igrati AO da bi se spremio za ovu rundu (koju u singlu nije ni igrao), posto im je zreb stvarno dobar.. e onda je Delpo rekao da nece igrati prvu rundu, a zatim i kompletan cikuls, cime su izvisili i ove godine, iako mozda ne dobiju bolju priliku u narednih 10 godina
      Potpuno nenormalna odluka, cak ni protiv Njemaca nisu bili sigurni ali nije morao vec na startu da kaze da nece igrati ove godine kad je vidio jos jedno otvaranje. Ipak proslu godinu nisu iskoristili pa je pitanje bi li i ovu. Ali za razliku od Svajcaraca nesto je trulo kod Argentinaca, a kad takvi problemi postoje u reprezentaciji tu rezultati ne dolaze.
      sigpic

      Comment


      • Nije Henri Jirijeva klasa.. ovaj momak bi mogao biti veoma dobar igrac.. najbolji U20 na kraju 2013. bez problema, vec 3. februara to mogu da kazem
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Nesto jeste trulo vec odavno i mislim da Delpo velikim dijelom zbog toga nece da igra... Ne opravdavam ga, ipak je to igranje za reprezentaciju i trebalo bi da se pojavi da odigra svoja dva singla i zacepi im usta, ali ne znam sta je u pozadini i sa ovakvim odnosom saigraca bi samo budala igrala.

          Comment


          • Ostali igraci nikad u Delpu nece vidjeti lidera, to je Nalbandian. Argentinci su narod koji sve daju za reprezentaciju, tenis je malo drugaciji sport, a Delpo sve sem nego pravi Argentinac. On vise lici na Njemca npr. po mentalitetu. Mada nisu ni bili fer prema njemu, posebno Nalbandian, ali je David covjek koji ce crci na terenu boreci se za reprezentaciju, tu mnogo vise daje nego za sebe.
            sigpic

            Comment


            • Ja ta naklapanja i price izvan terena stvarno ne volim i sve mi to lici na onu situaciju kad Neca u skoli cita sastav gde je svako nesto rekao a onda na kraju Arandjel Simi da ne treba nikad da se zeni

              A strasno mi bode oci lista osvajaca salatare na kojoj nema Argentine
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ostali igraci nikad u Delpu nece vidjeti lidera, to je Nalbandian. Argentinci su narod koji sve daju za reprezentaciju, tenis je malo drugaciji sport, a Delpo sve sem nego pravi Argentinac. On vise lici na Njemca npr. po mentalitetu. Mada nisu ni bili fer prema njemu, posebno Nalbandian, ali je David covjek koji ce crci na terenu boreci se za reprezentaciju, tu mnogo vise daje nego za sebe.
                Ali isto tako svi su oni svjesni da bez Del Potra ne mogu da osvoje salataru.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Cesi to rade mnogo mnogo drugacije.. odmah u svlacionici dobili su Stepaneka video linkom i slavili sa njim makar i na daljinu

                  Sta li ce nam prirediti Fonjini i Dodig.. ovo je obojici mec sezone, vazniji nece igrati
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Zimonjic stara skola,odusevio me nekim potezima.Vise sam uzivao gledajuci njega u ovih sat i 20 minuta nego u citavoj dosadasnjoj karijeri Rajana Herisona.

                    Comment


                    • Originally posted by DejZ View Post
                      Zimonjic stara skola,odusevio me nekim potezima.Vise sam uzivao gledajuci njega u ovih sat i 20 minuta nego u citavoj dosadasnjoj karijeri Rajana Herisona.
                      Ziki je odigrao koliko je mogao , ipak nije igrao singl 4,5 godina al ije nekim poteziam zaista ostavljao bez daha
                      vazno je da smo mi ovo zavrsili juce posle dubla a sada da se okrenemo valjda ce nam Amerikanci pasti

                      Comment


                      • Fonjini teatralno ali ide ka pobedi
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • A sta se to izdogadjalo izmedju Davida i Delpa ? Bas bi voleo da znam... A dosad uopste nisam provalio da oni nemaju dobar odnos...
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Vala baš teatralno, a Mićo pao u depresiju, više ništa ni ne progovara.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • "Ajde ne daj se! Ne daj se!"
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Koliko samo teniskog talenta u BiH...jedini na svijetu imamo dvije reprezentacije

                                Comment

                                Working...
                                X