Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas se videlo sve zato su i Pukli Svajcarci...

    Comment


    • Kad citam neke Vladanove postove, mogla bih kucu da dam da je on Svajcarac
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Zaboravih i ovo, vidio je da Delpo nece igrati ove sezone. Ovakvo otvaranje dobijes mozda jednom u karijeri. I propustis ga. To mi je potpuno nejasno.
        sigpic

        Comment


        • Kao sto sam se nadao vec 10 dana, moci cemo da vidimo najboljeg tinejdzera sveta na delu.. ne bas na TV-u ali nema veze
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Ja koliko sam shvatila, Delpo nije rekao da nece igrati ove sezone vec da nece igrati ovaj mec. Mada ne tvrdim jer nisam pazljivo pratila desavanja...
            A znam da oni unutar reprezentacije imaju odavno problem, ne samo na relaciji Delpo-Nalbandian i znam da Delpu nije sjelo kad su dali otkaz Titu i doveli Nalbandianovog covjeka za selektora... Prosle godine je igrao povrijedjen i mislim da nemaju pravo da mu prigovaraju... I reakcija na ono novinarsko pitanje je vise nego ruzna, em im je cestitao na tviteru odmah nakon pobjede, em su ovo stvari koje treba medjusobno da rjesavaju. Ruzno.

            A sad da vidimo Zikija u singlu.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Zaboravih i ovo, vidio je da Delpo nece igrati ove sezone. Ovakvo otvaranje dobijes mozda jednom u karijeri. I propustis ga. To mi je potpuno nejasno.
              Muguce da su tvoje teorije tacne. Ali sustina je da oni imaju tim koji, uz povoljan zrijeb, moze da osvoji DC. To ne mogu bez DP-a a s druge strane ni DP ne moze sam bez ostalih. Steta. Mislim da su zasluzili jedan DC.

              Maja je u pravu, taman da se ne podnose, da ne nazivaju jedan drugome dobar dan, to mora ostati unutar tima.
              Last edited by NI; 03-02-13, 15:36.

              Comment


              • Posle je rekao da ga nece biti citave godine
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Muguce da su tvoje teorije tacne. Ali sustina je da oni imaju tim koji, uz povoljan zrijeb, moze da osvoji DC. To ne mogu bez DP-a a s druge strane ni DP ne moze sam bez ostalih. Steta. Mislim da su zasluzili jedan DC.
                  Mislis da su zasluzili jedan?
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Barem jedan.

                    Comment


                    • Kako se gadjate sa tim zasluzili u zadnje vrijeme
                      Delpo ce se posvetiti touru, nece igrati ove sezone.
                      Samo mi nije jasno kako su mislili da moze Krajinovic da igra kad nije bio medju 4. Svasta.
                      sigpic

                      Comment


                      • E tek onda mi nisu jasne one Nalbandianove izjave da ove godine ide na salataru.
                        U svakom slucaju... Delpo im je prvi reket reprezentacije i tako ce biti u narednih nekoliko godina, ovakvim izjavama i ponasanjem vise stete sebi nego njemu.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Barem jedan.
                          Pa sta tu covece ima da se misli kad ga imaju Hrvatska i Srbija a nema ga zemlja ciji igraci imaju preko 200 ATP titula u Open eri, cime se mogu pohvaliti jos Spanija, Svedska, Australija i SAD
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Uuuu saigrači baš ne vole Delpa? Za Nalbija znam, ali zar i ostali...



                            http://www.clarin.com/deportes/Ironi...858514386.html

                            Sa konferencije

                            Da li vam je Del Potro čestitao pobedu?
                            Zebalos: Ko?
                            A jooj, e neka je Zebalos nasao da pametuje nesto, kakav slijepac
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Vladane,

                              2008. se DP povrijedio usred meca. 2009. je DP imao ozbiljnu povredu. 2011. su pruzlili sjajan otpor Spancim u Spaniji. definitivno su zasluzili jedan.

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                E tek onda mi nisu jasne one Nalbandianove izjave da ove godine ide na salataru.
                                U svakom slucaju... Delpo im je prvi reket reprezentacije i tako ce biti u narednih nekoliko godina, ovakvim izjavama i ponasanjem vise stete sebi nego njemu.
                                On je jos pre rekao da nece igrati AO da bi se spremio za ovu rundu (koju u singlu nije ni igrao), posto im je zreb stvarno dobar.. e onda je Delpo rekao da nece igrati prvu rundu, a zatim i kompletan cikuls, cime su izvisili i ove godine, iako mozda ne dobiju bolju priliku u narednih 10 godina
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X