Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao je njega Roger vec jednom protiv Ceha...i to u 5. mecu...
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Brazilci pobedili braću 3:2. Bilo je jako uzbudljivo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ako Spanci dobiju, moze li GGL dobiti Milosa...
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Moze, ali nece

          Comment


          • Stan nije mnogo napredovao fizicki. Zato je sjutra pravi ispit za njega. Kretanje je bolje ali on fizicki i dalje pati, vidjelo se na AOu odlicno. Naravno da su ovakvi porazi problem za labilnog tenisera, a malo je labilnijih od Stana. Murray je posle nekih poraza nestajao po pola godine.

            Ja otvaram temu za Carlija
            sigpic

            Comment


            • Što uzimaš Shminki gušt?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Shminka sta mislis hoce li Stan dati sansu sutra Laksonenu?
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Originally posted by MarRF View Post
                  Shminka sta mislis hoce li Stan dati sansu sutra Laksonenu?
                  Pitanje je koliko ce biti nalozen za taj mec nakon svega ovoga danas. Da su danas pobijedili, dobio bi i Berdu sutra sigurno. Ovako su mu sanse manje, ali idalje mislim da dobija. Bolji je svakako, sto je i pokazao u njihova prethodna 3 duela

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Što uzimaš Shminki gušt?
                    Shminka otvara Stanu, moja je Carlijeva
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Pitanje je koliko ce biti nalozen za taj mec nakon svega ovoga danas. Da su danas pobijedili, dobio bi i Berdu sutra sigurno. Ovako su mu sanse manje, ali idalje mislim da dobija. Bolji je svakako, sto je i pokazao u njihova prethodna 3 duela
                      Ok, ako smogne snage da resi Berdiha sutra i ja cu reci da je to novi neki Stan....ako je novi Stan onda bi morao smoci snage
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Realno Tomas je u istom problemu kao Stan, ako ne i vecem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by MarRF View Post
                          Ok, ako smogne snage da resi Berdiha sutra i ja cu reci da je to novi neki Stan....ako je novi Stan onda bi morao smoci snage
                          Ma pusti to, cekaj neki naredni turnir, ako ti ove igre do sada nisu dovoljne da povjerujes...sutra se bukvalno sve moze desiti

                          Comment


                          • Stan ce dobiti sutra Berdiha,ja mislim,ali ce takodje Rosol dobiti....
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Trebali su i ranije Kanadjani do treceg seta, imali su brejk ali ce i TB proci naravno. Odlicna partija obojice alli je Nestor stvarno nesto posebno. Na set od zavrsavanja posla posle dva dana.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakav je igrac Daniel Nestor 2-1 u setovima za Kanadu

                                Comment

                                Working...
                                X