Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kada nisam slušala Miću Dušanovića, dal' da čovek plače dal' da se smeje.... sve od muke.
    Uze nekako Sepi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pobedi Sepi ali ce Monako izgleda imati jos muka protiv Majera.. sve naopako
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Kveri odradjuje posao - nije mi interesantno... cekam 10 sati pa da gledam malo desavanja u Kanadi
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Dajte neki strim za Argentince, ništa od mojih ne radi
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • meni ovaj radi

            http://lsh.streamhunter.eu/static/po...950328760.html
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Brutalnih 45 od 47 kada ubaci prvi servis

              Lepo je videti i Harisona u timu, kad tad ce morati da preuzme reprezentaciju
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • http://www.frombar.tv/c-4.html
                Meni ovaj radi

                Comment


                • Zaboravih da pofalim Rochusov stajling. Svaka mu cast na hrabrosti da izadje na teren sa brkovima ala Hitler. Odlicno mu stoje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Monako pravi brejk za 4-3 i polako moze da privodi mec kraju
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • ARG poveli sa 2:0.

                      Posle današnjeg dana želim da izrazim veliko zadovoljstvo i olakšanje zbog našeg relativno neočekivanog, na momente i suviše lakog (čitaj: drugi meč), ali apsolutno zasluženog vođstva od 2:0.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bravo Alberte.. bori se!!
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment



                        • Ne mogu sutra gledati dubl,nadam se da cete uzeti treci bod,ako ne onda u nedelju
                          Da pobedite ove belgijance i da sledeci put i Tipsa bude s vama,bas nedostaje reprezentaciji.
                          Jankela igraces ti ,sto pre saniraj povredu
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Kakav je krs postao ovaj Ranoic
                            negde pred kraj seta sam shvatila da navijam za Spance, toliko je los
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zaboravih da pofalim Rochusov stajling. Svaka mu cast na hrabrosti da izadje na teren sa brkovima ala Hitler. Odlicno mu stoje.
                              Nonsens Vladane, to su brkovi ala Carli Caplin.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Kakav je krs postao ovaj Ranoic
                                negde pred kraj seta sam shvatila da navijam za Spance, toliko je los
                                Kako "postao"? Pa, uvijek je bio takav.

                                Raonic, Isner, Querrey, Anderson, Janowicz, Guccione, Olivetti, De Schepper, Karlovic,...Gomila "frikova"...Izgleda da je poslednjih par godina postalo popularno da oni koji izvise na NBA draftu uzmu reket u ruke. Osim sto su u stanju da servisom pogode dio terena koji mnogi igraci nisu fizicki u stanju ni da vide, nista drugo nije vrijedno pomena kada je njihova igra u pitanju.
                                Last edited by BLBL; 01-02-13, 22:09.

                                Comment

                                Working...
                                X