Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glava mu je najmanji problem
    Jos malo pa ce pune dvije godine kako ne udara loptu vec je iskljucivo gura, sa oba krila.
    sigpic

    Comment


    • Transmisija je problem, zaglavio Viktoru menjac u drugoj, zaboravio da sipa ulje.
      sigpic

      Comment


      • Ne moze njemu glava da bude problem, kada on glavu i nema, tako da tu nema sta da bude problem......
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Jo izgubio set od Weintrauba, Izraelac se i dalje drzi.
          sigpic

          Comment


          • Е, жали боже овог Троицког, пет пара не вреди!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by BLBL View Post
              Svako moze voditi reprezentaciju ovako kako je Obradovic vodi(ako se on uopste pita nesto u svemu ovome!?).

              Umjesto nekog faktora iznenadjenja, ovo je sve predvidljivo, gdje igraju uvijek isti igraci...Trebao je Pasanski ovo igrati, a Troicki da se odmara za dubl.

              Pasanski bi se daleko lakse ganjao po ovoj prasini s ovim komarcem. Pomalo potcijenjen igrac iz razloga sto je klasican sljakas i samo igra na ovoj podlozi, ali imao je dosta dobrih rezultata u karijeri, a u drugom dijelu prosle godine je bio odlican.
              Ja mislio da je podcenjen zato sto je jedno od najvecih djubradi koje je tenis ikada video
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ajde Viktore promuckaj tu glavu,sta si se uplasio,pusti ruku i igraj,pa sta bude,a ne ovako,sad jos dupla
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • A Conga se svojski trudi da protiv Amira ode u peti
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Ja mislio da je podcenjen zato sto je jedno od najvecih djubradi koje je tenis ikada video
                    A poenta ovog polu-sarkasticnog komentara je...? ;)

                    Comment


                    • Ne moze Lorenci ni 0-40 da iskoristi.... rob zivota
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Dimitrov je dao Fincu dva gema, Gulbis Tunizaninu 3
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by BLBL View Post
                          A poenta ovog polu-sarkasticnog komentara je...? ;)
                          Koliko sam ja skontao poenta je da se kaze - iskaze - prosiri po ovom forumu i njegovim korisnicima stavi do znajna - da je Pasanski los covek, sto rece Clay -DJUBRE .
                          Da li je to istina ili nije - ne poznajem coveka, pa ne mogu da tvrdim, ali zahvaljujuci ovakvom komentaru (po meni poprilicno nepotrebnom i suvisnom) od strane jednog od najuticajnijih clanova ovog podforuma, sutra ce 90% ljudi sa ovog forum da tvrdi da je Pasanski "djubre", a da ih pitas zasto - nemaju pojma... Ne trebaju nam ovakva pisanija ovde nikako
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Hteo sam da kazem da njega niko ne moze da ceni, posle svega sto je na terenu radio
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Da je umesto Amira igrao barem malo kvalitetniji igrac Conga bi se sad spremao za peti set
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Nije da me lik zanima i da ga pratim ali ako se ne varam prodavao je meceve, a i predavao bez ikakve potrebe, mislim za potrebe kladionice
                                Ajde Viktore pozuri, neces ti dobiti ni Rochusa ni Darcisa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X