Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe mu je

    Svajcarska ima lepu sansu da izvuce ovu seriju, iako se tome niko nije mogao nadati do pre par dana
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sreca pa Nole igra inace bi mi ovo 5-0 pukli , eventualno 4-1 , ovako ce dublovi odluciti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sada cu malo da ispratim Marina .... a i ovaj Lorenci mi je oduvek bio simpatican i smesan... nadam se nekom njegovom "vrhunskom" potezu, da se nasmejem malo
        Al im je spora ova sljaka.... sreca sto Lorenci ne moze vise od tri udarca da "sastavi" bez greske, inace bi gledao maraton , a ni Marin nije nista bolji ...
        Last edited by Sandugp; 01-02-13, 13:17.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Treba ispratiti i BIH, da vidimo da li shminka pravi neke gluposti i da li izigrava masinicu za net
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Trebala sam shminki dati moju RF majicu, da nas izreklamira malo tamo
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Dobija Viktor Picopevca u 5 setova
              sigpic

              Comment


              • Viktor ce danas cesce biti u reklamama nego u terenu ako nastavi sa ovako kratkim loptama(a znajuci njega nastavice).

                Comment


                • Viktor ne treba da bude vredan nicijeg vremena ovde, ne znam zasto ga pratite uopste. Ja kada bih pratio taj mec , to bih radio iskljucivo zbog Gofana.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Svako moze voditi reprezentaciju ovako kako je Obradovic vodi(ako se on uopste pita nesto u svemu ovome!?).

                    Umjesto nekog faktora iznenadjenja, ovo je sve predvidljivo, gdje igraju uvijek isti igraci...Trebao je Pasanski ovo igrati, a Troicki da se odmara za dubl.

                    Pasanski bi se daleko lakse ganjao po ovoj prasini s ovim komarcem. Pomalo potcijenjen igrac iz razloga sto je klasican sljakas i samo igra na ovoj podlozi, ali imao je dosta dobrih rezultata u karijeri, a u drugom dijelu prosle godine je bio odlican.

                    Comment


                    • Iznenadjujuce , Kazahstanci vode posle prvog dana protiv Austrije 2 : 0

                      Comment


                      • Nema tu iznenadjenja, a i ugovori im brzo isticu ako se ne varam, valja to obnoviti.
                        Melzer neka se posveti dublovima, dobar je u tome.

                        Roger nije ispostovao Stana koji je pruzio odlicnu partiju. Nista kod njega obicno nije rutinski, ovo je bilo.
                        Da sam na mjestu Obradovica Pasanski bi mi igrao danas, Viktor je patetican.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde Stan, izvuci ovaj mec, pa se mozda Roger i pojavi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Viktor se tek zagreva, samo se bojim da mu termostat ne zalepi, pa prokuva.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta vredi Viktoru brejk lopta kad ne moze da je iskoristinazalost gubi on ovaj mec,ne moze da se izbori s glavomDa mogu al bi ga zveknula reketom po glavi
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • E moj Viktore. Zar moras da gubis set sa 6-1 od mladjanog Goffina da bi proradio ?

                                Sramota.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X