Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako vas bas zanima Svajcarska oprema nose neku domacu koju nosi inace Marco na turnirima pa pogledajte..inace Svajcarska televizija ne prenosi direktno DC Nema RF a pa se ne isplati....zato oni kukaju...
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Interesovali nas sponzori.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja mogu da razumijem te igrice. Belgijanci ce uciniti sve da Novak i ostali ne misle samo o tenisu, samo tako mogu do pobjede.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarRF View Post
          Ako vas bas zanima Svajcarska oprema nose neku domacu koju nosi inace Marco na turnirima pa pogledajte..inace Svajcarska televizija ne prenosi direktno DC Nema RF a pa se ne isplati....zato oni kukaju...
          Razumljivo, oni nisu teniska nacija a blizi se svetsko prvesntvo u skijanju gde ce pokusati bar malo da se izvuku iz rupe u koju su upali.. to je daleko vaznije
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Da vidimo Sminka sutra u dva sta moze tvoj posrnuli Dzumhur.. posveticu mu 10 minuta na Stream-u, ako ne zadovolji prebacujem se u Italiju na klovna Fonjinija
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • shminka, masi nam sutra
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne ispratih, jesi li opet sudija?
                sigpic

                Comment


                • mozda cu biti i masinica za net

                  Comment


                  • Sacuvaj lose odluke za neku ozbiljniju reprezentaciju. I masi sa sport klub forum parolom
                    sigpic

                    Comment


                    • Da neces slucajno da budes pratnja teniserima koji idu da se presvuku i slicno?

                      Btw,ko kod Belgijanaca igra u dublu?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Prosle godine sam pratio Wimbledonskog pobjednika do svlacionice

                        u dublu vjerovatno Rochus i Bemelmans

                        Comment


                        • Ko god da igra Novak mora na teren i u nedelju posto Viktor nema trika da moze dobiti Goffina. Zimonjic je u ocajnoj formi tako da i dubl visi cak
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja mislim da mi tamo uopste nismo favoriti,mozda blagi,ali cini mi se da se Belgija mnogo potcenjuje,to jest da se mi precenjujemo,nasa ekipa je smesna ako izuzmemo Novaka,morace on da igra dubl svakako
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Mislim da dubl nece igrati, Zimonja i Viktor
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas bih bio iznenadjen da Viktor dobije sutra mec...Dubl bi mogao biti kljucni mec...a na zemlji su Belgijanci u dublu vjerovatno i favoriti

                                Comment

                                Working...
                                X