Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Njegovi se barem pojavljuju zajedno za razliku od nekih &($%WP+

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=Vladan link=topic=1286.msg117219#msg117219 date=1267566955]
      Ma Srdja je napravio Novaka i da njega nije bilo Novak nikada ne bi postao ovo sto je sada,ovo nije izmedju Novaka i Viska,vec izmedju Srdje i Viska.Nije samo postovanje prisutno kod Novaka,rekao bih i ogromno strahopostovanje,zna se ko obavlja sve poslove u porodici i zna se cija je zadnja.A ne moze ni Novak da ide protiv oca,sta mu je Viskovic?
      Odvratno je ovo sto radi Srdje,ali odvratno &*(@W6
      [/quote]


      %QWT&W

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=Vladan link=topic=1286.msg117219#msg117219 date=1267566955]
        Ma Srdja je napravio Novaka i da njega nije bilo Novak nikada ne bi postao ovo sto je sada,ovo nije izmedju Novaka i Viska,vec izmedju Srdje i Viska.Nije samo postovanje prisutno kod Novaka,rekao bih i ogromno strahopostovanje,zna se ko obavlja sve poslove u porodici i zna se cija je zadnja.A ne moze ni Novak da ide protiv oca,sta mu je Viskovic?
        Odvratno je ovo sto radi Srdje,ali odvratno &*(@W6
        [/quote]

        Uopste nije to poenta,da li mu je Viskovic nesto ili nije, nego je poenta da bi celokupna slika porodice Djokovic bila milion puta bolja,kad bi se Srdjan dozvao pameti i to bi samo koristilo Novaku.
        Samo procitaj komentare,ljudi su 100% na strani Viskovica i sve vise i vise se pitaju zasto Novak nesto ne uradi,tj. ne smiri oca,ja mislim da je Novak pametan decko,razmislja valjda tom svojom glavom,ali posto on cuti,Srdjan i dalje sprovodi neku svoju pravdu,znaci da se i on slaze. *%@(D!RY-
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Pa svako normalan ce stati na Viskovu stranu i svi znamo da ovo samo steti Novaku,ali ja to mogu da shvatim,nece Novak i ne moze ici protiv oca,kakav je da je,otac mu je.
          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Pa Novak vise,sigurno,finacijski ne zavisi od svojih roditelja.
            I da ima,imalo corbe u svojoj glavi porazgovarao bi sa svojim ocem.
            Za mene su oni jedna obicna bagra!!!
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              http://sport.blic.rs/Tenis/174127/U-...protiv-Kverija

              Ipak je izabrao Troickog kao 2. igraca,mislim da bi Tipsarevic bio mnogo bolji, a u dublu ce igrati Zimonjic/Tipsarevic.

              Mislim da je bolje da je stavio Troickog u dublu,posto je taj poen najverovatnije njihov,a da Tipsarevic igra singl i bolji je igrac od Troickog i u DC je uvek pruzao najbolje partije.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Aaaaaa glupavog Obradovica, pa zbog ovoga lagano mozemo da ispadnemo! &*(@W6
                Covek unisti Mareja, jos na njegovoj podlozi i to nije dovoljno da bude drugi reket? &*(@W6
                E i treba da ispadnemo zbog ovoga!
                Ako budu igrali Troicki i Kveri, pa ovaj ce ga unistiti. Troicki je na sljaci gori i od Iznera.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Ja vidim samo dva sigurna poena protiv Amera,vidjecemo sta ce uraditi dubl i Troicki...
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Grseska je sto Troicki igra,ali vidicemo,ipak Obradovic i Pilic znaju najbolje! @(*6sd$%
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Pa realno,oni uzimaju poen u dublu,ipak su ova dvojica mnogo jaci dubl od naseg,ali cela pobeda ustvari zavisi od Troickog sad.

                      I sto kaze Tmac,Kveri je bolji igrac na sljaci od Troickog, tako da bas puno zavisi od 1.meca.

                      Ali meni nije jasan Obradovic,umesto da stavi Tipsu,koji je bolji igrac na sljaci od obojice Amerikanaca,on uradi ovako nesto ^&*ST*^# je l' se taj covek nesto pita tamo ili samo sedi i dodaje im peskir i vice ajde (%fsd%&j
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Koliko los potez da igra Troicki *T_*@SR Sada su definitvno sanse 50-50,a prvi mec ce mnogo da odlucuje.
                        Ei,Trociki igra umesto Tipse *T_*@SR Tipsa je 7 puta bolji igrac od Viktora %QWT&W

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Pretpostavljam da Obradovic pokusava da se "iskupi" za Viktoru sto nije igrao protiv Spanije, kada je bio daleko bolje plasiran od Jankele.
                          Samo se nadam da se to nece odraziti na konacan rezultat, a iskreno mislim da ce biti tako...
                          Ionako bi Troicki vise znacio u dublu sa onim njegovim servisom, a on i Ziki su cak i Spaniju dobili lagano u dublu i to na sljaci.

                          P.S. Obradovic je i u Spaniji bio u pravu, samo sto je tada Tipsarevic morao da igra prvi mec sa Faficom.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Jedno pitanje,posto nisam neki znalac u DC,da li ovaj Obradovic moze da u nedelju da izmjeni da igraju Tipsa i Nole,ili je ovaj raspored konacan! (%fsd%&j
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=manda link=topic=1286.msg117405#msg117405 date=1267724752]
                              Jedno pitanje,posto nisam neki znalac u DC,da li ovaj Obradovic moze da u nedelju da izmjeni da igraju Tipsa i Nole,ili je ovaj raspored konacan! (%fsd%&j
                              [/quote]
                              Naravno da moze da izmijeni @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=Vladan link=topic=1286.msg117406#msg117406 date=1267725569]
                                Naravno da moze da izmijeni @(*6sd$%
                                [/quote]
                                (%fsd%&j, @(*6sd$%!
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X