Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo bar jedan mec od vikenda kompletno u jednom snimku

    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Svidjelo se Isneru u BGu, ali ne toliko da dodje 2 puta zaredom
      Ma neeeeka ga, volimo i mi njega

      Varaju te, lot je samo za selekcije koje nisu dugo ili nikad igrale

      Red je da i oni ugoste Srbiju
      Priznajem previd

      Comment


      • Cesi su naravno izabrali led i imaju veliku sansu da dodju do titule. Radek je kljuc nekako, Berdych bi morao do dvije pobjede na ovakvoj podlozi.

        Radek Stepanek (CZE) v David Ferrer (ESP)
        Tomas Berdych (CZE) v Nicolas Almagro (ESP)
        Ivo Minar/Lukas Rosol (CZE) v Marcel Granollers/Marc Lopez (ESP)
        Tomas Berdych (CZE) v David Ferrer (ESP)
        Radek Stepanek (CZE) v Nicolas Almagro (ESP)

        A Spanci su napravili postere zbog DCa i odradili su dobar posao, nisu samo igraci u pitanju vec i treneri, clanovi strucnog staba. Naravno Deli objasnjava u obje role, ali este cuerpo no es el mio je najjace



























        No na sve to im je Radek porucio em sam ljepsi od vas, em elegantniji

        sigpic

        Comment


        • Napravljen je raspored finala DC

          Prvi ce sutra na teren Ferrer i Stepanek...a poslije njih Berdych i Almagro...imat cemo veseli dugi mec

          Comment


          • Rudar se sprema za kopanje
            ajmo majstore!!!!
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Vamos Spanija
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Rudar bi trebalo da `zakopa` Lepog Radeta najvise u 4 seta
                Tomica dobija vecnog mu druga Nikolicu u 3 seta
                sigpic

                Comment


                • Iskreno ne znam sta da ocekujem od meca Ferer-Stepanek ali se nadam da ce Radek uspeti da dobije.Domaci navijaci ce mu valjda napumpati adrenalin dovoljno za pobedu a i Fereru je valjda ponestalo goriva.Drugi mec je mec gde je Berdih favorit,em je bolji igrac em igra na svom terenu na podlozi koja mu vise odgovara i sve sem njegove pobede je iznenadjenje
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • ja posle prvog dana ocekujem 1 :1 , znaci pobeda ferera i berdiha ,
                    a u dublu dobijaju cesi , i posle 3 dana ce odluciti pobednika

                    Comment


                    • Ne mogu da vjerujem da cu ja navijati za Spance u finalu, a jos ih Ferer i Almagro predvode. I jos na ledu igraju, taman da Ferer nakon mastersa u dvorani osvoji jos Dejvis kup na ledu...
                      Ali bolje i to nego za Berdiha i Stepaneka da navijam.
                      I ja nakon prvog dana ocekujem 1-1. Ne moze Stepanek Fereru nista, bez obzira na brzu podlogu... A u dublu ocekujem pobjedu Spanaca, naravno, osvojili su zavrsni turnir prije nekoliko dana i ne bi trebalo da su nesto pretjerano umorni... Zavrsnog dana Cesi mogu do preokreta, ali moze David dobiti Tomasa, a nije iskljuceno i Almagro da dobije Stepaneka, obojica su u losoj formi...

                      Comment


                      • Nece Mark i Marsel biti umorni ali im sigurno nece biti lako, ovo nije obican mec i ukljucena je i publika i cesto linijske sudije.. a plus igraju protiv sjajnih rivala, jednog od najboljih DC dublova trenutno. U tom mecu ocekujem veliku borbu, posebno sto svi znaju da bi mogao biti kljucan
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Da, koliko god oni bili dobri i uigrani ja bih prednost dao Tomasu i Radeku, mislim da su bolji i kvalitetniji dubl. No nijanse ce odlucivati. Posle prvog dana bi trebalo da bude 1:1.
                          sigpic

                          Comment


                          • Krajnje je vreme doslo kad cu ja da navijam za Spance ali to su oni Argentinci krivi
                            Kao i svi, ocekujem 1:1 posle sutrasnjeg dana, a u dublu prednost moraju da imaju Stepanek i Berdih, koliko god da je dobar spanski dubl, ova dvojica imaju iza sebe mnoge pobede u DC i zaista su strasno opasan dubl.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Naprijed Cesi.

                              Poslije toliko godina zasluzili ste drugu titulu!

                              Comment


                              • Cime?
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X