Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebal nam viza za Rusiju?

    Steta stvarno za Argentinu, Delpu se bas ne da...valjda ce uspjeti osvojiti DC...mada ce biti teze, kako vrijeme odmice
    Zao mi je i za SAD, jer su prikazali vjerovatno i najvecu zelju ove godine...
    Svejedno se protiv jacih nije moglo!
    Ako neko vec mora da osvoji DC, neka to bude Spanija

    Comment


    • Onaj Monako je kriv sto cu ja morati da navijam za Spance u novembru
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne treba nam brate nista, dokoni smo i imamo internet

        Jako mi je gotivna kombinacija Brajani/Izner/Kueri ali nije bilo teorije da ovo prodju.. onolika pompa oko podloge prosle godine u Teksasu pa ni tu nisu uspeli. Sada naravno svim srcem za Spaniju i potvrdu da su najbolja ekipa sveta, samo ima do toga dosta i treba videti ko ce biti spreman i na kojoj ce se podlozi igrati
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Gde je Maja da vidi kako Tomas i Radek skakucu

          Sada da vidimo.. beton ili mitski i zaboravljeni tepih za finale

          Ukljucih strim i vidjeh Berdihovu odvratnu facu koja daje intervju. A onda ona rijetko ruzna faca njihovog selektora. Srecom, preskocila sam divni momenat skakutanja i radovanja.
          Zao mi Argentinaca, ali se nadam da ce ih Spanci osvetiti, s Nadalom i bez Nadala, nece valjda dozvoliti da ova dvojica sama osvoje DC.

          Comment


          • Spain vs USA 3-1










            Argentina vs Czech Republic 2-3









            Last edited by ClayWarrior; 16-09-12, 21:36.
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Kazakhstan vs Uzbekistan 3-1










              Germany vs Australia 3-2












              Japan vs Israel 2-3












              Belgium vs Sweden 5-0












              Canada vs South Africa 4-1












              Brazil vs Russia 5-0












              Italy vs Chile 4-1












              Netherlands vs Switzerland 2-3









              Last edited by ClayWarrior; 16-09-12, 22:37.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Cesi nisu uzeli DC od vremana Ivana Lendla.

                Ova generacija je zasluzila da dodje do titule. Sumnjam da ce Rafa igrati, Cesi ce postaviti brzo podlogu, dakle morali bi biti favoriti u finalu.

                Comment


                • To ko je sve zasluzio je tesko objektivno ocijeniti. Francuzi, Amerikanci, Argentinci, svi oni imaju vise odlicnih igraca od Ceha, Cesi bez Berdiha su skoro kao i Svajcarci bez Federera.
                  Ali priznajem, ja sam tu subjektivna, ne volim ih nikako.
                  Ali za DC se, kao i za svaki turnir, mora sloziti mnogo kockica, potrebno je i dosta srece sa podlogama, tj. domacinstvom, zdravljem igraca itd, ali bez obzira na sve, ne moze se reci da je neko nezasluzeno dosao do titule...

                  Comment


                  • Brazilci nisu zaboravili proslu godinu i duel sa Rusijom, kada je Beluci imao dve mec lopte u cetvrtom mecu protiv Mise Juznog u 18. gemu petog seta i na kraju izgubio 14-12, da bi i Brazil izgubio 3-2.. sada ne zele da propustaju ni mrtve meceve pa ce biti 5-0
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by aleksaVP View Post
                      @Zika, ne citas forum ,
                      sinoc je na twiteru objavljeno da delpo ne igrsa zbog povrede zgloba ruke
                      Хвала, не читам јер сам повредио око па читам само на кратко...
                      sigpic

                      Comment


                      • Posle DC meca sa Del Potrom vrli pecaros Radek Stepanek izjavi -
                        `Del Potro je folirant..` aludirajuci da tokom meca Del Potro ne pokaza tragove povrede.

                        Divan covek Radek Stepanek, poveo bih ga na pecanje da rasteruje komarce, ali plasim se, rasterace i ribu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Žreb za Davis Cup, za sledeću sezonu, održaće se sutra u Londonu u 11 h.

                          I šešir (nosioci): Srbija, Argentina, Francuska, SAD, Češka, Hrvatska, Španija i Kazahstan.
                          II šešir: Austrija, Brazil, Belgija, Kanada, Nemačka, Izrael, Italija i Švajcarska.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako bih volela da izvucemo Svajcarsku, ali samo ako Fed dolazi.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • zna li iko ima li igdje prijenosa drawa?

                              Comment


                              • Verovatno Davis Cup na twitteru.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X