Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Od mene si dobio plus #$&+|r

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      http://sport.blic.rs/Tenis/174015/No...rodice-Dokovic

      Ovo sto radi Srdjan Djokovic vise stvarno nema nikakvog smisla!Cinjenica je da Nebojsa Viskovic fenomenalno obavlja svoj posao,cinjenica je da izuzetno poznaje materiju,da je bez konkurencije najbolji teniski komentator na ovim prostorima!I cinjenica je da navija za Novaka Djokovica,to ce svako reci ko gleda meceve na Sport Klub.Treba da se stidi TSS,takodje i RTS(a kako da se stide kad obraza nemaju) sto su kuavice najobicnije i sto nemaju onu stvar da posalju Srdjana Djokovica u tri... &*(@W6
      Ovo samo steti i onako poljuljanom Novakovom ugledu,ali neke se stvari izgleda nikada nece promijeniti $JS}|
      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Koji smjesni ljudi(djokovici,pogotovo Srle),nije Viskovic kriv,sto Novak igra ocajno na pocetku godine(ocajno u odnosu sta se ocekuje od njega ove godine)!
        Ko su oni da biraju komentatore! fghj48d
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ma nema to nikakve veze sa igrama Djokovica,problem je u bolesnom umu jednoga covjeka koji misli da je DON &*(@W6
          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Cela porodica je nenormalna i misli da je Bogom dana ^&*ST*^#
            I niko ne moze da me ubedi da i Novak nije upleten u sve to,posto on da hoce on bi rekao ocu da se malo smiri,svi smo culi sta je u stanju da kaze svom timu. &@/+W Znaci isti je kao svoj otac,sujetan,misli da je najbitniji na celom svetu i zbog toga ispasta covek koji samo radi svoj posao (&$E# (&$E# (&$E#

            E bila bih najsrecnija kad bismo izbacili ove Amerikance,ali budjavi Djokovic da pukne svoje meceve &*(@W6 &*(@W6
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Bojana, izvini sto ovo moram da kazem, ali gresis.
              Novak se nikad tako nije ponasao, i da je tako, veruj mi, ja prvi ne bih navijao za njega.
              Ne moze on da kaze ocu da se smiri i da nesto ne radi, kad mu je ovaj dao sve. Zbog njega je tu gde jeste.
              Kakav god da je, Novak mora da ga postuje.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Izvini a sto lupam?
                On moze da posalje celu svoju porodicu tamo gde ne treba,na sred centralnog terena Wimlbedona (to je radio i na drugim mecevima,ali da ne nabrajam potrajace),milioni ljudi ga gledaju,a sigurno ga par miliona veoma dobro razume,a ne moze da kaze ocu da iskulira malo. ^&*ST*^#

                Oterali su ga sa RTS,sad mu ne dozovljavaju da vodi tu ceremoniju,sta je sledece? *%@(D!RY-
                I svi mi ovde pratimo tenis i znamo kako Visko prenosi Djokoviceve meceve,da navija svim srcem,znaci i lazu i ponasaju se bahato. I to mu je otac,krv nije voda,tako da nije ni on daleko od cele price.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Sto se tice psovki, da se ne ponavljamo jbg, jednostavno je potrebno "isprazniti se" u nekom trenutku, a to sto je on uradio ne opravdavam, ali ga razumem.

                    Visko je legenda i navija i voli Noleta verovatno vise od svih nas, ali vidis da se zamerio don Srkiju i tu Novak ne moze nista.
                    Pa sta mislis zasto Visko i dalje navija za njega posle ovakvih stvari?
                    Upravo zato sto ga poznaje i zna da nije govnar kao Srdjan.

                    Opet ti kazem, Novak ne moze da se zameri ocu koji mu je sve pruzio i zbog koga je postao drugi teniser sveta. To se zove postovanje.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • [/quote]Upravo o tome pricam. Jednostavno, mora da ga postuje zbog svega toga i jos mu je plus otac.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Moli se Bojana da ne udara na istituciju oca &*(@W6

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Pa ne kazem ja da on javno kaze,moj otac je bolid a Visko je u pravu. ^&*ST*^#
                          Ali treba da mu kaze da takvim stavom samo steti njemu. Sve vise i vise ljudi iz moje okoline, koji su ranije bas voleli Djokovica, zbog svih postupaka nisu cak vise ni ravnodusni,nego ga ne vole. Znaci Novak treba da poprica sa njim i da mu kaze da spusti loptu i da pusti Viskovica da radi svoj posao, koji radi najbolje u zemlji posto je nas najbolji teniski komentator.

                          I Pat ja sad ne pricam o popularnosti tenisa kod nas, ja sam srecna sto je DJokovic uspeo i time popularisao tenis i sad mogu da uzivam i da pratim tenis na TV-u.

                          Ali ako je Srdjan pravi otac,koji zeli svom sinu najbolje,poslusao bi ga. Samo sto ja sve vise i vise verujem da je Novak istog misljenja kao i tata, jednostavno ovi postupci to dokazuju.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg117211#msg117211 date=1267558269]
                            Sve vise i vise ljudi iz moje okoline, koji su ranije bas voleli Djokovica,
                            [/quote]

                            E 100% u tvojoj okolini ima ljudi kojii vole Djokovica ^&*ST*^#

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=mr.gold link=topic=1286.msg117212#msg117212 date=1267558368]

                              E 100% u tvojoj okolini ima ljudi kojii vole Djokovica ^&*ST*^#
                              [/quote]

                              Veruj mi gold,kad je Djokovic prvi put pobedio Federera u Montrealu 2007,ja sam morala da iskljucim mobilni i da kazem mami da se javlja na fiksni,posto je to bila katastrofa. Svi moji najblizi prijatelji su navijali za Djokovica,ali bas iskreno i svim srcem,a sad su ili ravnodusni ili ne mogu da ga podnesu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ma Srdja je napravio Novaka i da njega nije bilo Novak nikada ne bi postao ovo sto je sada,ovo nije izmedju Novaka i Viska,vec izmedju Srdje i Viska.Nije samo postovanje prisutno kod Novaka,rekao bih i ogromno strahopostovanje,zna se ko obavlja sve poslove u porodici i zna se cija je zadnja.A ne moze ni Novak da ide protiv oca,sta mu je Viskovic?
                                Odvratno je ovo sto radi Srdja,ali odvratno &*(@W6
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X