Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    види шта ради Виктор, добија сигурно и да је Јанко победио, где би нам био крај?
    Da li stvarno mislis da bi Ceska stavila Rosol a ne Stepaneka u peti odlucujuci mec ?

    Comment


    • Jeste, a Viktor bi sigurno protiv Rosola igrao odlucujuci mec tako...
      Delpo odlican sad, imao je nekoliko odlicnih poteza stvarno, ali kao da igra protiv 123. igraca, takav osjecaj ima, da se i ne umara.

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        види шта ради Виктор, добија сигурно и да је Јанко победио, где би нам био крај?
        Eh,protiv Rosola...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Jeste, a Viktor bi sigurno protiv Rosola igrao odlucujuci mec tako...
          Delpo odlican sad, imao je nekoliko odlicnih poteza stvarno, ali kao da igra protiv 123. igraca, takav osjecaj ima, da se i ne umara.
          Sumnjas li ti to u kvalitete velikana koji je umal' usao u prvih 10? I znas li kako izgleda zastava Maroka?
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Moze neko da mi kaze samo gde ce se igrati mec Ceska-Argentina u Ceskoj ili Argentini ??? Ja vec racunam da Delpo dobija Cilica 3-0 u setovima

            Comment


            • Zar Maroko ima zastavu?
              U Fiktora nikad!


              Delpo me razocarao, citav mec ocekujem krompir, a on u svakom udijeli Cilicu bar po gem.

              Edit: Ceska-Argentina u Argentini. ;)

              Comment


              • Originally posted by keza63s View Post
                Moze neko da mi kaze samo gde ce se igrati mec Ceska-Argentina u Ceskoj ili Argentini ??? Ja vec racunam da Delpo dobija Cilica 3-0 u setovima


                Argentina sve redom utakmice do kraja davisovog cupa igra kod kuce,tako da su oni glavni favoriti za ovaj davis cup...stavrno publika im je fantasticna..cak i kad je cilic napravio jedan dobar potez svi su mu pljeskali,stvarno ova tri dana nisam vidio bolje publike u tenisu,cak ni atmosferu u beogradskoj areni

                Comment


                • Nemas ti pojma, ja da ti ka''m

                  Argentina ce ugostiti Cesku ali ce morati igrati bolje od ovoga sto su prikazali ove nedelje
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko je korektnija i ljepsa atmosfera medju igracima u Argentini nego u Ceskoj...

                    Ne mogu se Argentinci porediti sa beogradskom publikom nikako, ona saka navijaca koja je bila u Beogradu prosle godine je nadjacala punu arenu.

                    Comment


                    • Crni Viktore pretrpi brejk od Rosola

                      Comment


                      • Originally posted by 2012MARIN View Post
                        Argentina sve redom utakmice do kraja davisovog cupa igra kod kuce,tako da su oni glavni favoriti za ovaj davis cup...stavrno publika im je fantasticna..cak i kad je cilic napravio jedan dobar potez svi su mu pljeskali,stvarno ova tri dana nisam vidio bolje publike u tenisu,cak ni atmosferu u beogradskoj areni
                        Slazem se fenomenalni su A po kom to pravilu Argentina igra sve kod kuce ? Gledo sam sajt Dejvis Cupa i video da su prosli mec Argentine i Ceske igrali u Argentini zar nebi trebalo da se igra sada u Ceskoj ?

                        Comment


                        • Originally posted by keza63s View Post
                          Slazem se fenomenalni su A po kom to pravilu Argentina igra sve kod kuce ? Gledo sam sajt Dejvis Cupa i video da su prosli mec Argentine i Ceske igrali u Argentini zar nebi trebalo da se igra sada u Ceskoj ?
                          argentina igra sve kuci,sad je pricao ovaj komentator,zadnji mec sa ceskom su igrali u gostima i zadnji mec sa spanjolcima su igrali u gostima...kao i sa SAD-om tako da igraju sve redom kuci,ko god da im dodje

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Koliko je korektnija i ljepsa atmosfera medju igracima u Argentini nego u Ceskoj...

                            Ne mogu se Argentinci porediti sa beogradskom publikom nikako, ona saka navijaca koja je bila u Beogradu prosle godine je nadjacala punu arenu.
                            Zato sto je u Areni 90% pozera...
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Originally posted by keza63s View Post
                              Slazem se fenomenalni su A po kom to pravilu Argentina igra sve kod kuce ? Gledo sam sajt Dejvis Cupa i video da su prosli mec Argentine i Ceske igrali u Argentini zar nebi trebalo da se igra sada u Ceskoj ?
                              Pogledas ti to opet
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by 2012MARIN View Post
                                argentina igra sve kuci,sad je pricao ovaj komentator,zadnji mec sa ceskom su igrali u gostima i zadnji mec sa spanjolcima su igrali u gostima...kao i sa SAD-om tako da igraju sve redom kuci,ko god da im dodje
                                Ok onda su Argentinci veliki favoriti za osvajanja ma da bice im tesko protiv Spanaca u finalu ako pobede Cehe

                                Comment

                                Working...
                                X