Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaooo jos jedan tb. :| E sad, valjda nece Ceh dobiti i ovaj, gde je kosmicka pravda tu?
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • неверујем да може Јанко да се укаки и четврти пут у једном дану? онда ће Зденко морти да га баци на инфузију...

      дупла? ипак има пролив...
      sigpic

      Comment


      • Cilic osvojio prvi servis gem u mecu. 1-1 u drugom setu. Ajmo Delpo, dosta mu ovaj gem.

        Comment


        • Moze li Tipsy do preokreta? Tri duga seta bogami, ako hoce pobedu, mora ekspresno da odradi stvari, u suprotnom ne znam da li ce fizicki izdrzati ....


          Ijuuu, kakav poen, koliko srece za Ceha... igra hrabro, ruku na srce, a sreca valjda prati hrabre, ne znam sta da kazem...


          Jaooooo Jankooooooooooooooooooo!!!!!!!!!! Pa zar si stvarno toliki maler? Pa imao si set u rukama, poboguuuuuuuuuu
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • е сада сервис за сет... и наравно опет се укакио!!! уби се, човече...
            sigpic

            Comment


            • Tipsa sam sebe pobjeduje

              Comment


              • Koliko se Berdih danas napogadjao ovih vrhova mreza,vise nikad nece izgleda...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ali kakav je user Berdych ja ne vjerujem,dva puta mu kaci mrezu u TBu,danas ga je scelo bas.Mora Janko bit' zadovoljan igrom,steta sto nije bio mentalno jak ali ako ovako bude igrao ceka ga brdo bodova na sljaci u narednom periodu.Dobro se krece,dobro proklizava,namjesta na udarce!
                  sigpic

                  Comment


                  • ebiga, borio se jankela ko lav al nije bilo sudjeno

                    Comment


                    • мало смо навијали, али ипак све очекивано... без Нолета, без дубла, па то је немогућа мисија....

                      репортер жали, ништа од меча Србија - Кроација !
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako su odvratni ovi Cesi...
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Kad nece, onda nece...

                          Comment


                          • Treba biti majstor pa izgubiti tri taj brejka u kojima si imao mini brejkove.

                            Delpo ima brejk u drugom setu.

                            Comment


                            • Stvarno treba biti talenat pa ovako izgubiti mec, ne moze to svako...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • E moj Janko Kad treba da završi on se utrta i doviđenja. Zato je on jedan prosečan igrač. Reprezentacija je bez Noleta suvi prosek.

                                Comment

                                Working...
                                X