Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma svako bi ono pustio, nevjerovatno kako je uslo.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      cekaj Djokovic gleda Amerikance i Francuze, a ne gleda nase?
      Auuuuuuuuu,diras u osinjak,ne igraj se s najvecim patriotom na kugli zemaljskoj
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nema sta ni da vidi,Janko nije normalan,uspio je da izgubi dobijeni set.I u TBu ga je imao,dva puta prednost mini brejka,Tomas poklanja samo tako ali dzaba

        Nepotrebna vam je ta prica.B92,Blic za te price...
        sigpic

        Comment


        • оде санак пусти! ништа, има ту још да се игра, изаћиће бар Бердиху ово на нос, мучиће га Типса до несвести...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Auuuuuuuuu,diras u osinjak,ne igraj se s najvecim patriotom na kugli zemaljskoj
            Bit ce komentar podrske na tviteru poslije meceva,ne znam sta Bojana sitnicari

            Comment


            • E moj Janko...

              Procitah juce izjavu Obradovica da ima problem da odgovori Djokovica od toga da igra za reprezentaciju. Ne znam ko je tu lud, a ko zbunjen, ali mi se cini da je Obradovic selektor i da mu bas nije posao da odgovara igrace od igranja.

              Comment


              • Dokazao je Novak vise puta kakav je patriota,za razliku od npr. Rogera stvarno zelite da idemo tim putem?

                Obradovic je marioneta
                sigpic

                Comment


                • Izner ga dobija i na trenutni kvalitet, ali vise na inteligenciju....
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Jbg,propustio je Janko svoje sanse,a Berdih igra kao lud...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Bit ce komentar podrske na tviteru poslije meceva,ne znam sta Bojana sitnicari
                      Nemojte,vidis da nam je Vlajko osjetljiv kao neka curica,a ova Bojana uvijek pecne,ja samo nastavim,ne bi ja nikad poceo

                      Hajde Amere sine osvoji taj set,da se borimo,nadamo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment




                      • Eh Janko, ali mislim da moze da se vrati

                        Comment


                        • Обрадовића је поставио Срђан и ту нема даље коментара.... има да слуша!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            E moj Janko...

                            Procitah juce izjavu Obradovica da ima problem da odgovori Djokovica od toga da igra za reprezentaciju. Ne znam ko je tu lud, a ko zbunjen, ali mi se cini da je Obradovic selektor i da mu bas nije posao da odgovara igrace od igranja.
                            Obradovic je malo budalast covek, kao i vecina njegovih izjava doduse.... Ne znam ni on sam sta prica, cas jedno, cas drugo...

                            A da je marioneta, jeste, zna se i cija. Ne sme on ni da pisne dok prvo ne pita direktora, verovatno se sa prvom izjavom malo izlajao, pa je dobio packu
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nemojte,vidis da nam je Vlajko osjetljiv kao neka curica,a ova Bojana uvijek pecne,ja samo nastavim,ne bi ja nikad poceo

                              Hajde Amere sine osvoji taj set,da se borimo,nadamo
                              Ma nisam osjetljiv ali stvarno nepotrebna prica i bez potrebe ce doci do problema.Novak je donio reprezentaciji titulu,da nema njega nikad ne bi uzeli DC.Isto tako ne vidim da neko prebacuje Rogeru ili Rafi sto ne igraju za reprezentaciju,da kalendar nije kakav jeste oni bi svi igrali vjerovatno.Isto tako covjek se sprema za MC,zivi u MCu i sto da ne vidi mec kad je tamo,ja bi prvi isto,ne bi buljio u TV
                              Rekao covjek prosle godine nece igrati ove sezone,ipak je olimpijska godina.Da mene pita vise nikad ne bi igrao u DCu ali ne pita jbg
                              sigpic

                              Comment


                              • Janko izgubio i volju i ritam, ovo ne lici ni na sta.
                                A stvarno mi je bila smijesna izjava, ne znam zasto se Obradovic bruka...

                                Comment

                                Working...
                                X