Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze Pralica da ove znakove sto Kurijer daje svom pulenu, znaci da sada napadne i bude agresivniji, meni iskreno to vise lici na nesto drugo

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      I sad jos jednu u 12. gemu novi TB
      To bi bilo to,evo ce tb da zijani sigurno,ne mogu da vjerujem da nije mogao to da realizuje u prvom setu

      Kako je ugodan zadatak igrati protiv Ferrer-a na sljaci u DC-u,mogu misliti kako iscrpljuje Magistra trenutno,inace on ne lezi David-u nikako
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Mislim da ce svi hteti da izbegnu Iznera na ovim mastersima sto dolaze, a posebno na RG-u
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Na Mastersima svakako,sto se RGa tice ima on da predje veliki put da bi dosao do najboljih,a onda ce ga oni lomiti ritmom,ipak se igra na tri dobijena

          Janko zasto pravis duplu kad je najvaznije
          sigpic

          Comment


          • и мени личи на онај шатровачки израз, али ајд да будемо фини, Изнер води 3/0 стварно је мајстор много ми је симпатичан, али не кад игра са Нолетом и кад одсервира преко Нолетове главе, као да играју кошарку...
            sigpic

            Comment


            • Dupla u taj brejku, cisto da se nastavi tradicija.

              Comment


              • dobice tipsa ovaj taj-brejk berdih nesiguran

                Comment


                • волео бих да Јанко поведе у сетовима да ови препотентни Чеси мало добију стискавац..
                  sigpic

                  Comment


                  • Nista, 0:2 u setovima,vratio se s 1:5 u tb-u i dodje cak do set lopte i popusi 9:7,nista ima sljedeca godina opet
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Novak i Jelena prate mec izmedju Isnera i Tsonge. Isner napravio brejk i vodi u 4. setu sa 3-1, mogao bi neko i kucu da ulozi da ce Isner pobediti i s time da Amerika ide u polufinale.

                      Comment


                      • pa bre Janko
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Janko zasto to pustas posle onakve odbrane,au kakav kiks
                          sigpic

                          Comment


                          • у страху су велике очи, желео је да изађе та лопта...
                            sigpic

                            Comment


                            • Au, sta je prvo stigao Janko, a sta onda Berdih pogodi...

                              Comment


                              • cekaj Djokovic gleda Amerikance i Francuze, a ne gleda nase?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X