Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece nikakvih,cudi me da nije Jurgen igrao sa Marachom ali je dubl Spancima ubjedljivo najslabija tacka

    Ovo sto gledam,a ne gledam mnogo Marin je odlican na mrezi
    sigpic

    Comment


    • gaucosi i hrvati ce ovaj dubl zavrsiti tamo negde oko ponedeljka...
      i otkud im ovoliki stadion boga ti?

      Comment


      • Estadio Mary Teran de Weiss moze da primi 14 i po 'iljada ljudi ;)

        Jak je Nalbyev BH,brejk za Argentince
        sigpic

        Comment


        • Jos jedan brejk za treci set,kakav potez na kraju Schwanka,lobovao je Iva
          sigpic

          Comment


          • Odlican potez za drugi brejk u setu, u 4. prvi serviraju.
            Mnogo bolje ovo sa dizgleda, pogotovo Nalbandian je odlican, a Hrvati primijetno losiji nego u prvom dijelu meca.

            Vamos, vamos, Argentina,
            vamos vamos a ganar...
            que esta barra quilombera
            no te deja
            no te deja de alentar...

            Comment


            • Puno su grijesili i Ilija i Nenad........malo su se trznuli u 3 setu ali kasno......da su bar dobili 3 set mozda bi se nesto dalo uraditi i steta sto nisu vise iskoristili servis Stepaneka jer je ocito umoran.......i ja mislim da ce Janko sutra ginuti i vjerovatno pobjediti a onda ce Troicki da izgubi, ali tako je trenutno stanje na terenu

              Comment


              • Hrvatska osvaja 4. set, idemo u 5. setu

                Comment


                • Ovi ce uci u 6. sat igre.

                  Comment


                  • Delpo sutra moze i sa lopatom igrati protiv Cipeta
                    10 sati igre u 2dana...

                    Comment


                    • Zato im je bitno da uzmu sad poen, posto ce Delpo sutra bez problema da dobije Cilica.
                      Ako Hrvati dobiju, onda sve zavisi od 5. meca, a i Nalbi se naigrao ova 2 dana
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja se samo nadam da ako izgube dubl, nece slati Nalbandijana sutra na teren. Neka puste Monaka, Karlovic ce biti umoran, Cilic takodje, a DelPo i Monako potpuno svezi...bila bi potpuna ludost da Nalbandijan sutra igra, mada me vis enista ne bi iznenadilo od njega

                        Ovaj mec je nekako mucno gledati.... samo cekam ko ce pre da poklekne od umora....
                        One and only - Rafael Nadal

                        Dream it, and then make it happen!

                        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                        Comment


                        • Mene uopste ne bi iznenadilo da ona legenda od selektora sutra ubaci Nalbandiana u odlucujuci mec.
                          A iskreno se nadam da ce pobijediti danas, mada je bas tijesan mec... sa hrpu prokockanih sansi na obe strane.

                          Comment


                          • Pa i meni je Monako logicniji izbor, ali nesto mi se cini da Nalbi ne bi dopustio tako nesto
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Evo TB 4. seta ovog meca :


                              Poslednji trenutcni meca postavicu kasnije, sada je 5-5 u 5. setu, servira Cilic.

                              Comment


                              • Ne bi, dok je Tito bio selektor nije ga se puno ni pitalo, ali sad mislim da je Nalbandian taj koji odlucuje... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X