Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monaco ce sutra na teren,ako bude potrebe;)
    Nalbandian je odlican u dublu,potebniji je danas nego ce to biti sutra...

    Comment


    • Cisto sumnjam da ce Martin staviti Monaka u odlucujuci singl pored zivog Nalbandiana, ali nadajmo se da ce danas dubl i Delpo sutra dobiti meceve i da nece biti potrebe... ;)

      Comment


      • Ko igra dubl za Hrvatsku? Ma Argentina ako uzme danas poen, sutra ce DelPo zavrsiti posao, nema tu sta.... zato i forsiraju Nalbija danas...
        One and only - Rafael Nadal

        Dream it, and then make it happen!

        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

        Comment


        • Za Hrvate igraju Zovko i Cilic. ;)

          Comment


          • Ika se dosta dobro snašao, samo da Ziki odigra onako kako može..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post
              Za Hrvate igraju Zovko i Cilic. ;)
              Uh, kad Cilic sutra dodje DelPu na megdan posto i on i Nalby igraju dubl danas, ovo nije onda uopste losa kombinacija....
              One and only - Rafael Nadal

              Dream it, and then make it happen!

              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

              Comment


              • Nece imati potrebe sjutra da igra Nalby ako danas uzmu dubl,a uzece najvjerovatnije
                Zimonjic je problem i to nije prvi put u dublu.Ika ce lakse drzati servis,Radekov servis je sansa,na Tomasov se malo sto moze
                sigpic

                Comment


                • Ne vredi, nema sanse da mi ovde uzmemo poen...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sutra zavisimo od Viktora...sjajno...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Ne pamtim kad je Zimonjic odigrao kako treba za reprezentaciju.
                      Braca Brajan - Beneto/Ljodra u taj brejku 3. seta.

                      Comment


                      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                        Sutra zavisimo od Viktora...sjajno...
                        Prvo od Janka pa od Viktora


                        Meni bi bilo logicnije da je selektor Srbije forsirao samo dvojicu tenisera u dublu od tamo neke 2009 da kazem a ne svaki mec drugi igrac igra sa Zimonjicem,sigurno bi se uigrali i bili dosta pouzdaniji

                        A Hrvati mi nisu jasni sto stavalju Cilica koji je igrao tezak mec jucer a igrace i sutra protiv Delpa umjesto da Ive

                        Comment


                        • Pa od kad smo u svetskoj grupi ja se ne secam da je dubl uzeo neki bas bitan poen, prosle godine protiv Argentine i onda protiv Hrvata.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Srbija bi trebala da ima vrhunski dubl,ali Zimonjic ne prica sa Dusanom.Vemic je u medjuvremenu i zavrsio karijeru a znamo svi da je bio odlican dubl igrac i kad bi se uigrali bili bi prijetnja za svakoga.Samo sto Zimonjic odavno ne igra dubl kako treba za reprezentaciju,cesto je saigrac masu bolji od njega,pa ko god to bio
                            sigpic

                            Comment


                            • Uzbekistan-India 3:0 ali provalite rezultat u dublu

                              Inoyatov/Istomin-Boppana/Paes 7:6;6:4;3:6;6:3

                              Braca pobijedila,dobro bi bilo kad bi Tsonga sjutra nekako dosao do pobjede mada ce tesko ovo Francuzi okrenuti.Ako Ameri prodju dolaze Spancima na sljaku i opet ce Spanija u finale i do titule,ovako ako Francuzi prodju sacekali bi Spance na ledu i vjerovatno pobijedili ubjedljivo
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja mislim da ce Ameri do pobede. Vladane, zasto mislis da bi oni bili totalni autsajderi u Spaniji? Bogami, ako Spanci budu igrali bez Nadala, mogu Ameri da iznenade, vidis da se dobro snalaze na sljaci u DC ove godine... Isto kao sto ne mislim da bi Francuzi bili totalni favoriti protiv Spanije, dali su Spancima i Ameri led prosle godine, i to bez Nadala, pa se desilo to sto se desilo... sve je otvoreno, u svakom slucaju...
                                One and only - Rafael Nadal

                                Dream it, and then make it happen!

                                Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                                Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                                Comment

                                Working...
                                X