Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledajuci snimak da se primijetiti da ni Janko na kraju nije pruzio ruku Navratilu zbog nervoze
    sigpic

    Comment


    • Sigurno nije flipnuo Janko bez povoda, ali mogao je da iskulira kako god, ne tamo da vristi, sigurno nije doprineo smirivanju situacije, vec pravljenju drame, inace to niko ne bi ni primetio..

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Gledajuci snimak da s eprimijetiti da ni Janko na kraju nije pruzio ruku Navratilu zbog nervoze
        Da, covjek pola sata drzi ruku ispruzenom a ovaj nista
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Daj bre, valjanje

          Mozemo ovo dobiti,samo hladne glave i bez nervoze.

          Što valjanje? To su one džukačke i seljačke fore od kojih ni "gospoda" Česi eto nisu operisani. Džabe im Marija Terezija.

          Kada adrenalin radi, srce lupa, mozak vri..teško je uvek iskulirati. U teoriji je to već lako.

          Nego i ja sam zagovornik igranja Bozoljca sutra u dublu. Mnogo bolje rešenje od Viktora, u svakom slučaju.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Sigurno nije flipnuo Janko bez povoda, ali mogao je da iskulira kako god, ne tamo da vristi, sigurno nije doprineo smirivanju situacije, vec pravljenju drame, inace to niko ne bi ni primetio..
            Ako, za sve zivo treba da cutimo, to je jedini nacin da se sve resi...




            Naravno da je poludeo, i trebao je da poludi. Pogines na terenu 5 sati, a neko ce da te zajebava.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ma Viktor ne smije da igra,izgubice svaki servis.Ika bar ima servis,moze sa njim nesto.Opet kazem nema Dlouhya i Cesi ce vjerovatno izaci sa Tomasom i Radekom.Ako zele taj poen,a sigurno zele.
              Last edited by Vladan; 06-04-12, 23:05.
              sigpic

              Comment




              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • A eto, ako koza laže... tj. ona kamera iz drugog ugla... ovde se sve vidi...

                  Ajd danas sakrij nešto.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Najjaci komentar sa MTFa

                    Turns out Radek is only beautiful from the outside
                    sigpic

                    Comment


                    • Imam neki 'fini' osjecaj da bih ga ja tamo isutirao pred svima
                      Nek' me diskvalifikuju, kazne, suspenduju, ali ja bih ga isutirao... Jeste glupo, jeste bespotrebno, ali jbg nece mi neki smokljan gurat' srednji prst u ruci
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Da, covjek pola sata drzi ruku ispruzenom a ovaj nista
                        Ti si gledao nesto sto mi nismo? Uopste taj trenutak njihov na mrezi nije prikazan.

                        Originally posted by T-Mac View Post
                        Ako, za sve zivo treba da cutimo, to je jedini nacin da se sve resi...

                        Naravno da je poludeo, i trebao je da poludi. Pogines na terenu 5 sati, a neko ce da te zajebava.
                        A sta tu sad treba da se resi? I sta je on tu resio? Igrao je valjda da pobedi, i pobedio je, to je valjda vrhunski zaeb ;)

                        Comment


                        • Nole
                          Takooo je majstori! Jankela,i posle 5 sati borbe si ostao jak!Svaka cast!Srbijaaa #Davis Cup
                          Oh wow! What an inspirational match by Janko in Davis Cup tie against Czech Republic. 5 hours!!! Missing the atmosphere, wish I was there. Go Serbia! I'm with you with all my heart! Wow kakav neverovatan mec protiv Radeka, svaka cast Janku na borbi i strpljenju! 5 sati!!!! Svim srcem sam uz vas momci. Idemo do pobede!
                          Last edited by MiljanVR; 06-04-12, 23:15.
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Vladan i Ivan su mislili na ceskog selektora koji je cekao Jankov pozdrav, ali je ovaj odlijepio i isao Stepaneku sve po spisku.

                            Comment


                            • Nista Radeku to nije trebalo,nisu oni igrali sat i po vec preko pet sati jos je covjek dotrcao da mu pruzi ruku,da se pozdravi,a ovaj valjda iznerviran sto je izgubio je krajnje jadno postupio.No ako ga nervoza sjutra bude drzala to bi mogla da bude velika stvar za dubl Srbije.Ako on izadje na teren sa Tomasom tih pet sati i jos npr. dva i po ili tri u dublu ce se osjetiti u nedelju...
                              Ali jbg i Navratil eno ceka pola sata na ruku Janka,ali ne vidi taj nista od nervoze
                              sigpic

                              Comment


                              • Ups, previdela sam na sta je Ivan odgovorio. U svakom slucaju ja ne vidim nikakvo razjaznjenje, objasnjenje niti cuvanje obraza u sutiranju u ostalom... valjda mi ponos ne sljaka kao kod vecine, do mene je

                                Comment

                                Working...
                                X