Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Del Potro pravi brejk u trecem setu, sada je ovo gotovo.

    Eve za koliko malo Karlovic nije uspeo da uzme drugi set.



    Steta......

    Comment


    • Ko j#be odvratnog Stepaneka, vazno je da je Janko dobio i da je sad 1:1.

      NAPRED SRBIJA !!!
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        da mi je znati ko ga ce da ubaci u paru sa Zimonjicem?
        Tipsa sigurno odpada
        Iskreno voleo bih da vidim Iliju. Viktor je u katastrofalnoj formi, ne igra mu se, jos je ove godine katastrofan sto se tice dublova, cini mi se da mu je skor 0-5. Gore od njega ne moze. Tipsa mora da se cuva za Berdiha, mec preko 5 sati nije mala stvar, iako dubl ne zahteva veliku fizicku spremnost. Ilija svakako.

        Comment


        • I ja mislim da je Ika najbolji izbor, jos kad krene sa onim njegovim servisom, pa cas dvorucni fh, pa jednorucni, a isto tako i bh, nece znati sta ih je snaslo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            I ja mislim da je Ika najbolji izbor, jos kad krene sa onim njegovim servisom, pa cas dvorucni fh, pa jednorucni, a isto tako i bh, nece znati sta ih je snaslo
            jbg steta sto ne mogu gledati kako dobijamo Cehe sutra

            Comment


            • kakva shabancina je stepanak, znaci kadar nevera

              Comment


              • Da se mene pita, u timu bi bio Lajovic umjesto Bozoljca. Ali ko mene pita. Dobro, razumijem i Obradovica, Bozoljac je uvijek uz reprezentaciju i bas je dio tima, ali mi se cini da je Lajovic trenutno u boljoj formi... ;) I slazem se da treba sutra on na teren, a ne Viktor. A ne bi njemu i Zikiju bilo prvi put da pobijede.

                Delpo vodi 5-0.

                Comment


                • jel Argentina igra sa bolji iz duela Ceska-Srbija?

                  Comment




                  • Comment


                    • Ne kontam.

                      A Delpo je dobio 3. set rezultatom 6-1. Nadam se da ce sutra Monako na teren i da ce Argentinci dobiti bod.

                      Comment


                      • Moguce da ga ovaj nije pogledao, bezvoljno mu cestitao, pa se Janko macnuo malo, ispsovao mu, pa mu ovaj pokazao sta je pokazao, nije ni Janko bas cvecka, mogao je i iskulirati..

                        Comment


                        • To znači da mu nije pokazao, već da je srednji prst osetio u ruci.
                          Kako god bilo, ne verujem da bi Janko popiz*o bez razloga baš.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            To znači da mu nije pokazao, već da je srednji prst osetio u ruci.
                            Kako god bilo, ne verujem da bi Janko popiz*o bez razloga baš.
                            Vjerovatno, jer Janko je prije izjavio: ,, posle toliko i toliko sati on mi da srednji prst", a ne "pokaze srednji prst"...
                            Ma ko ce znat' sta se tu sve desavalo...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              To znači da mu nije pokazao, već da je srednji prst osetio u ruci.
                              Kako god bilo, ne verujem da bi Janko popiz*o bez razloga baš.
                              Daj bre, valjanje

                              Mozemo ovo dobiti,samo hladne glave i bez nervoze.

                              Comment


                              • Citam komentare na MTF-u od ovih Britanaca.....i ne mogu da verujem kakvi su to Srbomrzci...a ovaj Stepanek mi je sada jos odvratniji...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X