Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno mi nije jasno sta Rusija izvodi sa Bogomolovom

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Stvarno mi nije jasno sta Rusija izvodi sa Bogomolovom
      Nije ni meni jasno sta Amer izvodi s ovim fh-om i sta mu je s koljenom i ledjima
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • @jon_wertheim
        "I played well enough in doubles, but Stanislas not so much,” Federer said, adding that Wawrinka “didn’t have his best match in singles."

        To se zove timski duh
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nadaj se, nadaj.
          Sve da Nole i ne igra odrali bi ih samo tako ... U dublu bi uzeli bod a verovatno bi Stepaneka otresao Jankela i Viktor , a ako bude Nole igrao onda je prolaz zagarantovan
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Spoiler








            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Nije ni meni jasno sta Amer izvodi s ovim fh-om i sta mu je s koljenom i ledjima
              Svaka cast majstoru sto je prevazisao sve ove probleme! Uspio je na kraju doci do breaka,dobiti peti set 11-9,i time obezbjediti nedostiznu prednost od 3-1! Svaka cast momci!!!

              Comment


              • Sad vjerovatno Bjelorusija,bilo bi zadovoljstvo gledati Max-a uzivo ako bi igrali kuci...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Samo mislim da samo zakazli protiv Danske,meni se cinilo da smo bili favoriti i to smo izgubili

                  Ocemo igrati kod kuce sljedecu?

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Posto najbolji Spanci ove godine nece igrati Davis Cup jako bih voleo da ga Argentina konacno osvoji.. tuzno je da ga imaju Hrvatska i Srbija a da nedostaje zemlji ciji su teniseri osvojili 200 ATP titula

                    Ne sumnjam da bi zrtvovali Majami da se lepo spreme na sljaci za 1/4 a kako je Monako poceo da igra to bi moglo da im rastereti Davida ili Huana.. iako ce svi izginuti da se plasiraju dalje. U 1/2 mogu da pobede Srbiju ili Cesku kod kuce pa u finalu sta bude i protiv koga bude
                    Cekaj, jel Rafa i David nece igrati do kraja godine DC ili...

                    Comment


                    • Tako su rekli ali verujem da bi se predomislili ako Spanija udje u finale.. Austrija je zalutala u 1/4 Davis Cupa a ako bi recimo Amerika prosla u 1/2 Spanci bi ni krivi ni duzni mogli opet do meca za titulu
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Nezgodan je ovaj Svedjanin mnogo...cudi me da nije bolje rangiran.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • To stoji, ali mislim da ce im u eventualnom polufinalu protivnici biti Francuzi, ne Ameri... Tsonga, Monfils, jednostavno nude vise od Fisha i Isnera... Opet, zavisi od terena...

                          Mi u svakom slucaju idemo u goste u polufinalu, a i Spanci najverovatnije...

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Ocemo igrati kod kuce sljedecu?
                            Cini se da igramo opet u gostima,protiv Bjelorisije u Minsku ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post

                              To se zove timski duh
                              dobro je kad imaš na koga da prebaciš odgovornost..
                              siroti Wawrinka ispada jedini krivac..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Cini se da igramo opet u gostima,protiv Bjelorisije u Minsku ;)
                                Dobro,do aprila ce se promijeniti ranking Dzumhura sigurno,ima Damir sve da ih prestigne do tada,mada steta vec sam se spremio da gledam Max-a, ali se ne da...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X